בת חודשיים לא ישנה בעריסה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בת חודשיים לא ישנה בעריסה
18/04/2014 10:48
שלום! ביתי בת חודשיים. מיום לידתה אני לא מצליחה להשכיב אותה לישון במיטה / עריסה / עגלה. היא מצליחה לישון רק במנשא, לידי במיטה או על הידיים. כאשר אני מניחה אותה בעריסה/עגלה/ מיטה או כל מקום אחר היא מתעוררת כעבור מספר דקות בודדות. ניסיתי לעטוף אותה, להשכיב על הבטן או לישון מכורבלת בעריסה קטנה וזה לא עוזר.
אני מנסה לעזור לה ללמוד להרדם עצמאית ללא הצלחה, נראה לי שהיא עוד קטנה מדי.
אציין כי בלילה היא ישנה לידי במיטה והיא ישנה מצויין כשבע שעות ברצף.
אשמח לעצות כיצד להרגיל אותה לישון במיטה. תודה!
מאת: אורח/ת
2. בת חודשיים לא ישנה בעריסה
18/04/2014 18:05
היי,

היא באמת עדיין קטנה כדי להירדם עצמאית אבל היא יכולה להתחיל ללמוד להירדם במיטה. בשלב הראשון עם עזרה ממך- הרבה מגע ליטופים,נדנודים וכו.. כשהיא במיטה ועד שהיא נרדמת. כדאי להתחיל בזה בכל הרדמה (אם היא בוכה להרים להרגיע ולהחזיר למיטה) אם אחרי כמה זמן זה לא הולך אז אפשר להרדים על הדיים המטרה שהיא סכים להיות במיטה יותר ויותר.
החל מגיל 3.5-4 חודשים כבר לא כדאי לעשות ויתורים באמצע ואם את מתחלה בהרדמה אז לסיים אותה במיטה.
אחרי שהיא תדע בכל הרדמה להירדם במיטה תוכלי בהדרגה להפסיק עם המגע שלך ובהמשך תוכלי להניח אותה ערה ולצאת מהחדר.

בהצלחה
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד