תאומות שמעירות אחת את השניה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. תאומות שמעירות אחת את השניה
28/07/2014 13:02
היי,

תאומות בנות שנה, נרדמות לבד (זה חדש) עדיין מקיצות מעט בלילה, ואני מרגיעה באמצעות טפיחות ולחישות.

הבעיה היא שלאחת בכי חזק מאוד, ולעיתים זה מעיר את השניה.
איך לנהוג בזמן הזה?
אני ובעלי תוהים איך לנהוג בזמן הזה -
לטפוח לכל אחת על הטוסיק? להוציא אחת מהחדר? פשוט זה הופך לצרחות בלתי נסבלות וקשה להן להרגע ככה, ובמיוחד אנחנו מרחמים על זאת שהעירו אותה על לא עוול בכפה...
מאת: אורח/ת
2. תאומות שמעירות אחת את השניה
28/07/2014 14:20
תאומים, או גם אחים שאינם בני אותו גיל, מתרגלים אחד לנוכחות של השני. הם לומדים עם הזמן "לסנן" בכי של האחר ובתנאי שאין להם תועלת באותו הבכי.
למשל, אם כאשר אתם מגיעים לאחת שבוכה אתם תפנו ותתייחסו גם לשנייה היא "תרוויח" מזה וזה יוביל להתעוררות שלה גם. לכן, המענה צריך להיות ענייני רק לצורך הרגעת בכי. כלומר, כשאחת בוכה אחד מכם ניגש אליה להרגיע, רק במידה והשנייה בוכה מרגיעים גם אותה כשהעדיפות היא שאותו הורה שכבר נמצא בחדר יעשה זאת, אך אם שתיהן בוכות כל הורה "אחראי" על ילדה מסוימת עד לסוף ההרדמה ואם אחת נרגעה ההורה "שלה" יוצא מהחדר והשני ממשיך במידת הצורך.
אם תוציאו אחת מהן החוצה בעבורה זה יהיה רווח מאוד גדול מה שיוביל ליותר בכי בפעמים הבאות וציפייה ליציאה מהחדר והרדמות קשות יותר.
במקביל צריך לבדוק למה הבכי אינו משתפר ומופסק ולמה יש עדיין התעוררויות.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד