התעוררות כל לילה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. התעוררות כל לילה
28/07/2014 20:25
שלום רב, יש לי ילדה בת 11 חודשים במשך חודשיים מתעוררת כל לילה סביב השעה 2 בלילה
( ישנה בחדר שלה במיטתה) ניגשת אליה מביאה לה את המוצץ משכיבה אותה אבל היא לא נרדמת מתחילה לבכות מרימה אותה נרדמת שמה אותה במיטה ושוב מתעוררת שוב ושוב בוכה מרוב התייאשות לוקחת אותה למיטה והיא נרדמת לידינו בתוך שניה
אני יודעת שזאת טעות אבל ככה היא פשוט לא תישן ונהיה ערים כל הלילה
אני חייבת התייעצות
חשוב לציין שהיא עומדת במיטתה ולא מוכנה לשכב משכיבה אותה חזרה והיא שוב עומדת יוצאת מהחדר ולא מפסיקה לבכות בכי היסטרי
מאת: אורח/ת
2. התעוררות כל לילה
30/07/2014 9:18
היי,

נשמע שלבתך יש מספר משענות שהיא זקוקה להם כדי לחזור לישון (הירדמות על הידיים, הירדמות בנוכחותכם, ההמתנה לכניסה למיטה שלכם, עזרה עם המוצץ וכו..) ולכן אינה יודעת כיצד לחזור לישון בעצמה.
על מנת שלא יהיו התעוררויות בלילה (שיכולות להתרחש גם מספר פעמים בלילה) כדאי להתחיל בתהליך לימוד הירדמות עצמאית. נכון שזה יוביל לבכי והתנגדות אבל בתהליך שבו אתם נותנים תמיד מענה לבכי אתם מרגיעים אותה והיא לא לבד. יחד עם זאת, דרוש הרבה נחישות שלכם, גם אם ההרדמות יהיו ארוכות יותר בהתחלה על מנת להצליח בזה אתם חייבים להישאר עקביים ולא להישבר ולקחת אותה אליכם למיטה כיון שזה מה שגורם לזה לחזור לילה אחר לילה ולהיות ארוך יותר ויותר.
אז השלב הראשון (בגישת 'לילה טוב') יתחיל בזה שתהיו לידה תשכיבו אותה ותמשיכו לתת מגע רצוף עד שהיא נרדמת. כשהיא בוכה אפשר להרים ולהרגיע ואז להחזיר למיטה (כשהיא ערה).
אני ממליצה מאוד לעבור את התהליך עם ליווי יומיומי של יועצת שינה, אתם כמובן מוזמנים ליצור עמי קשר.

בהצלחה!
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד