התעוררות בלילה גיל 5 חודשים

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. התעוררות בלילה גיל 5 חודשים
30/07/2014 18:16
שלום
יש לי תינוקת בת 5 חודשים (תהיה מחר). אוכלת הנקה מלאה, מעלה במשקל אחוזון 75 ושומרת אחוזון. עד גיל 3 חודשים ישנה בלילה כ 8 שעות. מגיל 3 חודשים המצב התחיל להתדרדר התחילה להתעורר כל שלוש שעות, עכשיו כל שעתיים לפעמים כל שעה, חשבתי אולי היא רעבה, אך היא מוצצת מהשד 5 פעמים ונרדמת. אם אני מנסה לתת לה מוצץ היא מתחילה לצרוח להכנס להיסטריה עד שלא מקבלת שד. ניסינו שאבא שלה יקום אליה בלילה ויתן מוצץ וירים וינסה להרגיע. אך עד שאני לא קמה ולא נותנת לינוק מעט מהשד היא לא נרגעת. ניסינו לתת לה לפני שינה בקבוק של מטרנה אך עדייין התעוררה אחרי 3 שעות ולאחר מכן כל שעתים. ניסינו מטרנה עם קורנפלור הייתה אותה תוצאה. אני צריכה לחזור לעבודה בעוד חודשיים. אך זה ממש קשה מכיוון שאני לא ישנה בלילות כמעט. עד שאני נרדמת היא מתעוררת שוב. יש לציין כי השנת לילה שלה מתחילה ב 19.15 כמובן לאחר אמבטיה וכל הטקס שינה. מה אפשר לעשות?
מאת: אורח/ת
2. התעוררות בלילה גיל 5 חודשים
31/07/2014 12:01
סביר להניח שלא מדובר ברעב אלא בצורך להנקה כדי להירדם. לכן, הדבר הראשון הוא לוודא ולהקפיד שבשום ארוחה היא אינה נרדמת או לא מתנמנמת (לא בשנות היום לא בתחילת הלילה ולא במהלכו). כשקצב היניקות מתחיל להיחלש נתקי אותה. חשוב שהיא תיכנס אחרי האוכל ערה למיטה ושם תתנו לה מגע עד שהיא נרדמת. אחרי שהקשר בין האוכל לשינה ינותק יהיה לכם קל יותר לרווח לה את הארוחות ואז בכל כמה לילות דחו את האוכל בשעה ובהדרגה הארוחות ירדו.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד