שינה בגן של תינוק בן 9 חודשים

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. שינה בגן של תינוק בן 9 חודשים
27/11/2014 17:15
שלום רב. בני בן 9 חודשים. נכנס לגן בגיל 4.5 חודשים. בלילות בדרך כלל ישן בסדר. בגן, ישן לא טוב. בשנת הבוקר ישן בסביבות חצי שעה בקושי ובצהריים בקושי שעה ורבע. בשנות הלילה מתעורר הרבה בשעות המוקדמות של הבוקר. לעיתים מצליח להירדם לעוד קצת ולעיתים לא. כשמתעורר משינה קם בבכי בדרך כלל. גם בגן וגם בבוקר...הייתי שמחה לדעת מה יכול לפגוע לו בשנות היום?
מאת: אורח/ת
2. שינה בגן של תינוק בן 9 חודשים
27/11/2014 20:33
היי,

הייתי בודקת שעות שינה שאולי לא מתאימות. אולי מגיע לשינה עייף מדי או אולי לא מספיק עייף, בשני המקרים התוצאה היא שינה קצרה (בעיקר עייפות גדולה מדי).
אפשר להשוות למה שקורה בשנות היום בבית (בסופ"ש) ואז להבין קצת יותר.
בנוסף, אם הוא רגיש לרעשים וצריך שקט מוחלט זה גם יכול להפריע בגן.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
3. שינה בגן של תינוק בן 9 חודשים
28/11/2014 7:01
היי עינת,

יתכן שמשכיבים לישון כאשר עייף מידיי. לביקשתי שינסו להשכיב חצי שעה לפני שתמיד משכיבים אותו בבוקר. גבי הרעש, בבית באמת יש שקט יותר מאשר בגן..

מה את ממליצה לעשות?

תודה רבה!
מאת: אורח/ת
4. שינה בגן של תינוק בן 9 חודשים
30/11/2014 9:33
ברוב המקרים בבית יש יותר שקט, השאלה היא האם הוא רגיש לרעשים?
כלומר, האם כשאתם משכיבים אותו לישון אתם מקפידים מאוד שיהיה שקט לחלוטין ו"הולכים על ביצים" כדי שיירדם?
במידה וכן, הוא הופך להיות רגיש לכל רעש קטן ולכן מתעורר מזה.
אם כך, אז כדאי להתחיל להרגיל אותו להירדם גם בבית ברעשים רגילים כמו טלוויזיה, דיבורים, טלפון, הורדת מים בשירותים וכו..
אפשר גם בהדרגה כל כמה ימים "להגביר" דיבור. כמובן, לא לעשות משהו חזק ומאולץ אלא להתנהל לגמרי כרגיל בזמן ההירדמות שלו.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד