תובנה ושאלה:)

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. תובנה ושאלה:)
03/07/2015 7:58
הי
ביתי בת שנתיים+8 תמיד היו עינינים סביב הרדמותעד כה היתה נירדמת במיטה שלנו כשאני לידה ואז הייתי מעבירה אותה למיטה שלה
ליפני 4 ימים החלטתי לסיים עם ההרגל (בעיקבות זה שלאחרונה היא יורדת מהמיטה שלנו עוברת לשלה וחוזר חלילה כמישחק) יומיים ראשונים היו קשים כולל בכי שלא ניכנעתי לו למרות הקושי
אז ככה ביום השלישי ההרדמה אורכת הרבה זמן בלי בכי כלל ופחות ניסיונות לרדת מהמיטה רק שואלת למה לא יכולה במיטה שלנו קצת אומרת שלא נוח לה במיטה שלה
עד כה היתה כל לילה עוברת אלינו שמתי לב לשינוי! מאז שנירדמת במיטה שלה ישנה לילה שלם !!!! לא עוברת אלינו! אולי מוקדם מיצידי להגיע למסכנה אך ההגיון אומר שיש קשר
ועכשיו...מה עושיםן מכאן איך מיתקדמים ? להירדמות עצמאית והאם מה שאני מספרת מבחינת היתקדמות של זמן הגיונית? ההרדמה תיתקצר ? אחרי כמה זמן?(עדיין ארוך ומתיש)
תודה
מאת: אורח/ת
2. תובנה ושאלה:)
07/07/2015 11:06
סליחה על העיכוב במענה.

בהחלט יש קשר להירדמות במיטה שלה לבין פחות יקיצות בלילה. עם זאת, אם אינה יודעת להירדם הירדמות עצמאית אז ייתכן ויחזרו להיות יקיצות בלילה.
קשה לי לומר כיצד להמשיך כיון שחסר לי מידע בנוגע לאופן ההירדמות שלה והיסטוריית השינה. המטרה להגיע למצב שבו את יוצאת והיא ערה במיטה ואז נרדמת.
לגבי ההתקדמות, בהחלט אפשר לצפות לשינוי אחרי 3-4 לילות. כל הכבוד על הנחישות וההתמדה!
אם הדברים נעשים נכון והמסר הוא ברור זמן ההרדמה צפוי להתקצר, לרוב זה לוקח 1-3 ימים.

בהצלחה
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
3. השך שאלה ותובנה
08/07/2015 9:14
הי תודה על תשובתך,כרגע אני עדיין לידה יושבת על הריצפה וניראה שיש עוד דרך .היא מתחילה במיטה שלה ואז מבקשת לעבור לשלי אני מרגיעה אותה ואומרת שאעזור לה להיתגבר ההרדמות קצת קצת פחות ארוכות,אבל עדיין לוקחות זמן מה חעשות? אגב שוב מיתעוררת בלילה שמחתי מוקדם מידי...לגבי שעת שינה ישנה בגן מאחת עד שלוש אני מתחילה מקלחת בסביבות רבע לשמונה מה השעה המומלצת ?
4. המשך
08/07/2015 9:34
היי,

אם את יושבת לידה וזה כרגע עדיין לא מספיק עבורה אז אפשר לתת לה מגע רצוף עד שהיא נרדמת. להמשיך ללטף אותה כדי שתרגיש שאת שם גם כשהיא עוצמת עיניים. אחרי כמה לילות שתראי שהיא כבר רגועה ולא מתנגדת לישון אצלה במיטה אז תפסיקי עם המגע.
הסיבה שהיא מתעוררת בלילה היא כי היא צריכה עדיין את העזרה שלך לחזור ולישון, זה טבעי ונורמלי, ברגע שהיא תלמד להירדם בכוחות עצמה היא תפסיק להתעורר בלילה. כשהיא מתעוררת בלילה עשי כמו בתחילת הלילה.
השעות המומלצות לתחילת לילה הן בין 18:30 ל 20:00 תלוי בסמני העייפות שלה.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
5. תובנה ושאלה
27/07/2015 7:58
הי
ביתי בת 2 ושמונה חודשים
כמו שציינתי עכשיו נירדמת במיטה שלה אבל ההרדמות עדיין ארוכות ומתישות מה עלי לעשות עמ להיתקדם לשלב הבא?למיטב הבנתי זה היה צריך להיגמר אחרי כמה ימים בודדים וזה נימשך כמה שבועות מה אני עושה לא נכון?
תודה
6. היי
27/07/2015 16:27
קשה לדעת מה לא נעשה נכון כיון שאין לי מספיק מידע. מה את עושה בזמן הרדמה? מה היא עושה? איך את מגיבה? מה קורה בשאר הזמן? מה עם שנות היום? טקס שינה? ועוד..
זה אכן משהו שאמור להתחיל להראות שינוי אחרי כמה ימים ואם במשך שבועות עדיין אין שום שיפור, זה סימן שיש משהו לא עקבי במסר. נסי לבדוק מה היא מבקשת ולמה לא ברור לה שעכשיו הולכים לישון ומה היא זקוקה ממך כדי להירדם בסוף, שם נמצאת הסיבה להרדמה הארוכה.
אם את מסתבכת את מוזמנת לפנות אלי.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

7. שאלה ותובנה
27/07/2015 19:56
הי שוב תודה
בזמן ההרדמה אני על הריצפה יושבת לידה היא מנסה ליגרום לי לדבר לעיתים מצליחה אך קצר וקונקרטי ליפעמים מבקשת מים פיפי וכו היא בגן הולכים לישון בשעה עד כמעט שלוש אני מתחילה מיקלחת ב שמונה
מקווה ששפכתי אור תודה רבה על הסבלנות
8. שאלה ותובנה
28/07/2015 14:52
באופן כללי, כי המידע לא מספיק, צריך להיות מאוד ברורים. לא לאפשר דברים שאינם קשורים לשינה (למעט ירידה לשירותים).
יכול להיות שזה כבר יותר מדי זמן על הרצפה לידה ויכול להיות שכדאי כבר לעבור שלב ולהתרחק מהמיטה שלה.
להמשיך כמובן לתת מענה לבכי.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד