בת שנה ו-9 מתעוררת בצעקות בלילה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בת שנה ו-9 מתעוררת בצעקות בלילה
24/08/2015 23:36
הבת שלי מתעוררת מדי פעם פתאום בצעקות וכשאני או בעלי מתקרבים אליה משתוללת לא נותנת לנו להתקרב, מרביצה זורקת דברים. אנחנו מנסים להרגיע אותה מלטפים מדברים אך ללא הועיל. גם כשמוציאים אותה מהמיטה זה כרוך בהשתוללויות, חוסר שיתוף פעולה צרחות כאילו שוחטים אותה ולא מוכנה להרגע ולא רוצה כלום. רק אחרי הרבה זמן וחוסר ברירה לוקחים אותה ושוטפים לה את הפנים קצת )גם זה כרוך באלימות מצדה( ורק אחרי שלא נמצא מענה אחרי זמן ארוך כשמרימים לפתע את הקול ממש לצעקה היא פתאום מתחילה להתעשת. אני אובדת עצות ולא יודעת מה לעשות חוץ מהמצב שמשאירה אותי בלי ברירה אלא ממש לצעוק.
לא היו שינויים מהותיים בתקופה זו. אני בהריון אך זה התחיל גם לפני שסיפרנו לה. ב3מת לא יודעת כבר איך להתמודד איתה התגובות שלה ממש מכאיבות והרבה פוגע בבטן גם עקב ההשתוללות שלה
מאת: אורח/ת
2. תגובה
25/08/2015 23:19
האם אף אחת ממנהלות הפורום לא רואה את ההודעה הזו?
מאת: אורח/ת
3. בת שנה ו-9 מתעוררת בצעקות בלילה
26/08/2015 20:21
הי,

ייתכן ומדובר בביעוטי לילה. צריך לבחון האם היא "מתקשרת" או לא.
ביעוטי לילה אלה חלומות, אך בשונה מסיוטים מהם מתעוררים בפחד, בביעוטים אין התעוררות אלא זה מתוך החלום. מהצד זו סיטואציה מאוד מלחיצה ולא נעימה, אך מבחינתה היא חולמת ובבוקר אינה זוכרת דבר.
במידה וזה המצב אז ההמלצה היא, עם כל הקושי, דווקא לא להעיר אלא להמתין ולתת לזה לחלוף. הרבה פעמים דווקא העובדה שמעירים אותה מתוך החלום היא זו שעלולה לקבע את זה ולהחזיר את זה לילה נוסף.
בסיוטים ההתנהלות היא אחרת לגמרי, שם הילד ער ולכן בהחלט רצוי לגשת אליו ולהרגיע אותו.
אני ממליצה להתייעץ כדי לוודא שזה אכן ביעוטים או לא (אפשר לשאול יועצת שינה, מוזמנת לפנות אלינו טלפונית או רופא ילדים)
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד