מים בלילה- בת שנתיים וחודש

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. מים בלילה- בת שנתיים וחודש
20/09/2015 5:07
שלום רב
הבת שלי בת שנתיים וחודש.. קשורה מאד לבקבוק המים שלה, במהלך היום ובמהלך הלילה.
היא שותה הרבה מים. (גם במהלך הגן עם בקבוק אחר)
מגיל שנה וחצי בערך התחלתי להניח לה את בקבוק המים במיטה, מה שקורה שהיא מסיימת את השתיה ותמיד קוראת לי למילוי חוזר במשך הלילה. אני קמה מוסיפה מים וזהו-אבל זה נהפך למטרד.

אני מתלבטת כיצד והאם להתחיל תהליך של גמילה ממים בלילה, אני לא רוצה למנוע ממנה כמובן מים, ולא יודעת כיצד לעשות את זה.
היא מאד עקשנית, ואני לא רוצה להתחיל פה צרחות בכל לילה כי יש עוד ילדים ישנים בבית.
כמו כן חולה המון ועדיין לא יצאו כל השיניים ויש לילות שהיא באופן ודאי צריכה את המים..

השאלה מה אפשר לעשות כדיי לעבור את העניין יותר בשקט, כן רוצה לישון לילה שלם , גם לקום למזוג מים זה מטרד.

תודה
מאת: אורח/ת
2. עוד הסבר בקשר לבקבוק
20/09/2015 5:12
חשוב לי לציין שההרדמות היא עצמאית, אנחנו לא נמצאים איתה בחדר, מבקשת בקבוק מים לישון אבל לא צריכה אותו בשביל להרגע.

תודה
3. זה ממש הבת שלי! (ל"ת)
21/09/2015 12:43
4. מים בלילה- בת שנתיים וחודש
21/09/2015 13:57
היי,

התלות בהירדמות היא לא בכם אלא בבקבוק מים. היא לא נעזרת בו כדי להירגע אבל היא זקוקה לו על מנת לחזור לישון. מה שאת מתארת הוא אופייני לנסיגה שקוראת בעקבות תלות חיצונית. ולכן גם כמויות המים מתחילות לעלות וזה פחות מומלץ. (לשתות בלילה זה שונה מלשתות במהלך היום, בלילה, למעט מקרים מסוימים אין סיבה לצורך במים).
על מנת ליצור מצב שבו היא שותה פחות או לא שותה בכלל הדרך תמיד תהיה לשנות לה את ההרגל לשתות כשהיא קמה ולא לאפשר את המים, מה שכמעט בטוח יוביל להתנגדות שמלווה בבכי. חשוב תמיד תמיד לתת מענה לבכי ולהרגיע אותה. לצערי, אני לא מכירה דרך שניתן למנוע את הבכי אבל אני בהחלט מאמינה שאם מענה מלא לבכי (להרגיע בליטוף, הרדמה על הידיים וכל מה שצריך) ועקביות אפשר להגיע לתוצאה הרצויה.
לפני שאת מתחילה בזה את צריכה להיות קודם שלמה עם עצמך ולהיות רגועה שהיא לא שותה מים וזה בסדר.

אם תרצי את מוזמנת ליצור עמי קשר ונדייק איך לעשות את זה.

בהצלחה!
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד