בתי בת השנה וחודש

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בתי בת השנה וחודש
16/07/2016 0:17
היי
בתי בת שנה וחודש, מגיל 4 חודשים נרדמת לבד במיטתה,בלילה ובכל תנומות היום.
ישנה מאז לילה שלם, מתעוררת רק כאשר מפריע לה משהו (שיניים וכו..)או לא מרגישה טוב.
טקס שינה היה מתחיל בסביבות 18 ארוחת ערב מקלחת ובקבוק ואז נרדמת עם הבקבוק או שבסיום הבקבוק היינו מניחים אותה במיטה והייתה נרדמת לבד.
מגיל 11 חודש חל שינוי, פתאום לא רוצה להרדם במיטה שלה,צורחת עד עמקי נשמתה.
ניסיתי ליטופים,להשאר לידה עד שתרדם,לצאת ולהכנס ולהרגיע ולצאת שוב להרים להרגיע ולהוריד... לפעמים גם מרוב יאוש היא נרדמת בטרמפולינה ואז מעבירים אותה למיטה.
כל יום ההרדמות נמשכת שעות.
ממצב שהייתה נרדמת גג עד 19:30 פתאום היא נרדמת ב21 וגם ב 22 וכל זה אחרי סאגה מעייפת.
לאחרונה הייתה חולה ומרוב עייפות ויאוש כשהתעוררה באמצע הלילה הכנסנו אותה איתנו למיטה,דבר שידוע לנו כטעות שחזרה על עצמה גם אחרי שהבריאה.
כמובן שעכשיו גם כשהיא נרדמת במיטתה היא מתעוררת בצרחות באמצע הלילה ולא מוכנה לחזור לישון וזאת שוב, אחרי ניסיונות של שיטת ה 5 דק וכו..

אנחנו ממש מיואשים ועייפים נורא.
אשמח לעזרה.
מאת: אורח/ת
2. בת שנה וחודש
23/07/2016 16:09
היי
אני מאמינה במענה לבכי ופחות מתחברת לשיטת 5 הדקות.
אם אתם מעוניינים בשיטה זו כדאי ללמוד עליה ולהיות עקביים.
בגישתי, הדרך היא להתחיל ללמד אותה לישון עצמאית מהתחלה,למרות שידעה לעשות זאת קודם, כדאי להימנע מהירדמות עם בקבוק ובשלב הראשון לשבת לידה עד הירדמות ורק אחרי שיפור להמשיך ולהתקדם.
אם אתם מסתבכים, אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני.

בהצלחה
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד