מיואשת. שינה קטועה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. מיואשת. שינה קטועה
02/12/2017 21:12
שלום רב, אני אימא לבת 8 חודשים. עד געל 5 חודשים ישנה לילות שלמים כמעט ללא הפרעות ללא קימות לאוכל, משש בערך עד ארבע בבוקר בערך. מגיל חמישה חודשים החלה להתעורר לפחות 5 פעמים בלילה בבכי. מאז הלילות טרופים וסיוטיים. לפעמים מתעוררת יותר ולפעמים פחות אבל רוב הזמן מתעוררת במהלך כל הלילה. יש לי כמה שאלות ותהיות בנושא. ראשית, איך יודעים לשלול סיבה רפואית? במהלך היום הכל מתנהל בסדר, היא חיונית, פעלתנית, צחקנית, ממיסה ומהממת. לא נראה שמפריע לה משהות בלילה מתעוררת ואנחנו מנסים להרגיע בלי להרים אבל לא מצליחים. היא מתיישבת והבכי מתגבר ולא נרגעת. אז אנחנו תמיד כמעי בסוף מרימים, אבל, וזה אבל גדול, יש פעמים שגם כשהיא עלינו היא בוכה, זזה מצד לצד, מתפתלת כזה ולא נינוחה. על מה זה מעיד? בכל מקרה, המצב ממש נורא, מתסכל, ובעיקר מטריד כי היא חא ישנה ברצף ולא מקבלת שינה טובה וארוכה. אני כבר על סף ייאוש, צריכה אוטוטו לחזור לעבוד ואני לא יודעת כבר מהר לעשות
מאת: אורח/ת
2. מיואשת. שינה קטועה
11/12/2017 11:26
היי,

ראשית כדי לשלול משהו רפואי צריך להיבדק אצל רופא ילדים.
אם היא בריאה ומרגישה טוב אז הבכי בלילה נובע מכך שהיא זקוקה לעזרה הירדמות ואינה יודעת עדיין להירדם בכוחות עצמה.
לעניין המענה לבכי, כשהיא בוכה במיטה תנסו להרגיע במיטה עם מגע וליטוף, אך אם זה אינו עוזר אפשר ואפילו רצוי להרים על הידיים על מנת להרגיע את הבכי ורק כשהיא רגועה להחזיר למיטה. לרוב התנגדות על הידיים היא כמו התקף זעם וזה נובע מבלבול שלה ומעייפות. לכן, על מנת שלא היה מבולבלת כדאי להיות עקביים, אחד הדברים זה המענה לבכי.
אם את עדיין מסתבכת, את מוזמנת ליצור עמי קשר טלפוני.

בהצלחה.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
3. חדרה
26/12/2017 17:49
שלום, שאלה לגבי שינה של התינוקת שלי בת החצי שנה. מזה מספר ימים התחילה המון להתעורר בלילה לערך כל כמה דקות בבכי עד שלא מביאים לה מוצץ וממשיכה לישון רגיל. עד כה ישנה רגיל ומאוד רגוע מ18:30 עד 6 בבוקר. האם בעיות שינה יכולות להיות קשורות לחיסונים של גיל חצי שנה ותחילת משפחתון?
מה עליי לעשות ואיך להתנהג, כיוון שלילות הפכו לבלתי נסבלים.
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד