בן שנה וחצי עדין לא הולך

שמי קרן נגר. אני מאבחנת ומטפלת מוסמכת בלקויות למידה, התפתחות ותפקוד בשיטת ורדי. מתמחה בליווי שלבי ההתפתחות ועיכוב התפתחותי בתינוקות ובקשיי תפקוד של ילדים ונוער. אני מטפלת בתינוקות, ילדים ונוער, הן בחינוך הרגיל והן בחינ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: התפתחות תינוקות

1. בן שנה וחצי עדין לא הולך
13/06/2012 15:18
שלום רב הבן שלי בן שנה וחצי ועדיין לא הולך. מחזיק בדברים והולך אבל לא הולך לבד גם לא עומד לבד. בטיפת חלב המליצו לנו על התפתחות הילד.

אם הוא צריך לעבור מרהיט לרהיט וזה רחוק הוא פשוט מתיישב והולך על ארבע בזה הוא אלוף.

אני לפעמים מעמידה אותו הוא עומד וברגע שהוא שם לב שאני לא אוחזת בו הוא כמובן מתיישב מיד.

אני מחזיקה בו ביד אחת הוא כמובן הולך.

מה דעתך ? מה את ממליצה ? האם את מכירה מכון להתפתחות הילד ממולץ בפתח תקווה ?

חשבתי לרכוש לו הליכון [לא כזה שמושבים אותו בתוכו] שהוא אוחז בו והולך האם מומלץ ? האם יקדם אותו ? ראתי מאמר שפיזיוטרפיסטים ממליצים.
מאת: אורח/ת
2. ביטחון בהליכה, גיל שנה וחצי
13/06/2012 15:47
היי,
אני אתחיל מהסוף. אני לא חושבת שהליכון זה מה שיכול לקדם אותו, אלא יותר עבודה על גופו. ברגע שיהיה לו את הביטחון הגוף שלו - הוא ירוץ.
אני כן מציעה פיזיותרפיה דרך הקופה או באופן פרטי, בשילוב תרגילים שתעשי לו את בבית (ידריכו אותך).
את יכולה להתחיל מזה שתצמידי אותו לקיר (כשגבו לכיוון הקיר, מה שייתן לו ביטחון) ולתת לו לבעוט בכדור או לפוצץ בועת סבון (הם מתים על זה). תנסי קצת לעבוד על זה, הוא יתחיל קצת לשחרר את הרגליים מהקרקע ויראה ששום דבר נורא לא קורה, מה שיגרום לו לתפוס ביטחון.
דבר נוסף שתעשי איתו - הושיבי אותו על ספה (כזו של ילדים שנפתחת) אם יש לך ואם לא על חבילת טיטולים או משהו קשיח בסגנון. אחזי בידיו ותעשי לו משחק "לשבת לקום" מה שיחזק את רגליו.

עשי את שני אלה ועדכני אותי איך הולך. במקביל, תקבעי לך פיזיותרפיה דרך הקופה, אין לך מה להפסיד :)
בהצלחה
בברכה,
מאבחנת ומטפלת מוסמכת בשיטת ורדי
אתר: http://www.kerennagar.co.il
נייד: 052-4020088
3. פיזיותרפיה?
10/03/2015 21:15
הבן שלי אותו דבר....בן שנה וחצי, הולך חופשי עם להחזיק, מסתובב
ליד הקירות, נעמד ומחזיק במשהו כבר כמה חודשים. התחיל
לזחול ולעמוד בגיל שנה. יש לי מה לפנות להתפתחות הילד? אקבל תור לעוד חודשיים....
מה דעתך?
רחלי
4. תינוקת בת שנה וחמש לא הולכת עצמאית יש לה פחד
24/01/2017 6:53
הבת שלי בת שנה ו5 וטרם הולכת עצמאית , אמרו לנו בהתפתחות הילד שיש לה שרירים גמישים מדי , התחלנו טיפול בהתפתחות הילד בגלל המלצה מטיפת חלב כי יש לילדה איחור התפתחותי קטן עקב הבעיה שצויינה, כל שלב בהתפתחות עד כה התחיל קצת מאוחר מהרגיל..,לעניננו התינוקת נעמדת והולכת סביב שולחן דוחפת חפצים לוקחת אותנו בידיים שנטייל איתה בבית, עוברת מחפצים נייחים מאחד לשני, בקיצור עושה את כל הדברים הללו רק חסר לה הביטחון הסופי של ללכת עצמאית , יש לציין שהמצב כזה כבר 3 חודשים לערך ולא מתקדם בינתיים, אנחנו עדיין נמצאים בהתפתחות הילד אחת לשבועיים 3 ואני מתרגלת איתה את הכל בבית שוב ושוב ופשוט הכל בקצב איטי , אנחנו פשוט כבר מתקרבים לשנה וחצי שזה הגבול העליון של ללכת ואנחנו קצת מתחילים להלחץ , מה עוד ניתן לעשות והאם את רואה זאת כתקין ?ואם יש לך עוד דברים להוסיף אשמח
מאת: נטלי
6. תודה
04/05/2018 5:22
תינוק שלי בין שנתיים ועוד לא הולך ולא עומד מה צריך לעשות בבקשה
7. בן שנה וחצי לא הולך
18/12/2018 6:08
בני בן שנה וחצי עושה הכל, הולך עם כסאות,שולחנות .. מזיז הכל.. אפילו הולך על הקיר שאני שמה מדבקה מנקודה לנקודה ..
שמה על הקיר ושמה חפץ ומבקשת שיבוא .. הוא הולך אבל רק כי נאחז בחפץ ואז אני מושכת אותו כדי שיזיז את הרגלים וילמד את התנועה של הליכה ( עד עכשיו היה קופא ולא מזיז כלום)
אני ממש מתוסכלת מזה .. אני לא רואה אור בקצה המנהרה
הוא בגן היחידי שזוחל
8. ילדה בת שנה וחצי ועוד לא הולכת
10/07/2019 17:33
שלום רב
הבת שלי בת שנה וחצי ועוד לא הולכת . היא הולכת בעזרת תמיכה של הליכון וכיסא או שהיא רוצה להחזיק לי יד וללכת ברגע שאני מנסה לגרות אותה עם חפץ או מאכל כדי שתבוא אלי לבד היא פשוט מתיישבת על הריצפה ובאה בזחילה
יש לציין שיש לה גמישות ואנחנו במעקב בפיזיותרפיה
אבל עדיין מודאגת שהיא לא מתקדמת
10. ל9
24/11/2019 21:04
אני יתלונן עליך ואז באמת תקבלי זין ולא במובן הטוב של המילה חסרת בושה וכבוד
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה: