לא מוכנה לשכב על הבטן עם רצועות פאבליק

שמי קרן נגר. אני מאבחנת ומטפלת מוסמכת בלקויות למידה, התפתחות ותפקוד בשיטת ורדי. מתמחה בליווי שלבי ההתפתחות ועיכוב התפתחותי בתינוקות ובקשיי תפקוד של ילדים ונוער. אני מטפלת בתינוקות, ילדים ונוער, הן בחינוך הרגיל והן בחינ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: התפתחות תינוקות

1. לא מוכנה לשכב על הבטן עם רצועות פאבליק
18/07/2012 15:23
ביתי בת 3.5 חודשים, ומזה כחודש מטופלת באמצעות רצועות פאבליק. מאז ששמו לה את הרצועות היא לא מוכנה לשכב על הבטן יותר מכמה דקות, וכשכבר שוכבת על הבטן בקושי מרימה את הראש (ונדרשת הפסקה של כמה שעות עד שמוכנה לשכב שוב הבטן). יש לציין שעד ששמו את הרצועות אהבה מאוד לשכב על הבטן, החזיקה את הראש יפה ואפילו התחילה להתהפך (ויומיים לאחר מכן שמו לה את הרצועות). גם על הבטן שלי לא נוח לה לשכב. מוכנה לשכב רק על הרגל שלי, עם הפנים לברך, כשהידיים והרגליים שלה בצדדים. האם יש לך טיפים נוספים?
מאת: אורח/ת
2. אי נוחות בעקבות רצועות פאבליק
18/07/2012 15:58
היי,
כשקיימת אי נוחות בתנוחה מסויימת -הכי חשוב זה לעשות סטים קצרים. כדי שהיא תוכל להתמודד וללמוד אבל שלא תתייאש או תהיה מתוסכלת.
אם היא עושה קיטורים של מאמץ, תני לה עוד, אם היא בוכה - תרימי אותה או תחזירי לגב כדי שתנוח ותירגע. בבכי היא לא תלמד ורק תתנגד יותר,
לכן אין טעם להתעקש.
כשהיא על הגב תתחילי ב1. שחרור החזה - 2 כפות ידייך יורדות מהחזה עד הבטן העליונה. 2. מודעות ידיים (מגעים עמוקים בידיים, כמו לישה), 3. התעגלות הגב ושחרור אגן (ע"י הרמת רגליים ואגן והקפצתם), 3. תרימי אותה ועלייך תחזקי את זוקפי הגב שלה מלמטה עד למעלה משני צידי עמוד השדרה עם אצבעותיך, עד שתראי תגובה של הצוואר והראש. בהתחלה מעין לחיצות ולאחר מכן מעבר עם הציפורניים משני צידי עמוד השדרה.
רק אחרי אלו (תרגילים שמשחררים את החזה ואת פלג הגוף התחתון בפרט ואת הגוף בכלל) תשכיבי אותה על הבטן. כך היא מתרגלת את מה שלמדה כשהיתה על הגב או עליך.
כשנמאס לה - שוב מחזירים לגב/על ידייך ושוב שחרור חזה+ מודעות ידיים+ הקפצת אגן+ זוקפי גב.
המעברים צריכים להיות ממש קצרים. שניות או דקות, כמובן תלוי בה.
כל הזמנים הקטנים האלה מצטברים לזמן ארוך בו היא בסופו של דבר כן היתה על הבטן.
עוד את יכולה לנסות להשכיב על כרית לא גבוהה מאוד, אולי ירגיש לה יותר בטוח ונוח ובהדרגה לעבור לכרית נמוכה יותר, למזרן ולשטיח.
בהצלחה
בברכה,
מאבחנת ומטפלת מוסמכת בשיטת ורדי
אתר: http://www.kerennagar.co.il
נייד: 052-4020088
3. Your articles are fo
15/10/2015 15:07
Your articles are for when it ableoutsly, positively, needs to be understood overnight.
4. Just do me a favor a
18/10/2015 6:49
Just do me a favor and keep writing such treanhcnt analyses, OK?
5. שלום אנחנו עושים עיצוב לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור, ועיצוב באנרים
31/03/2019 20:37
שלום אנחנו עושים עיצוב לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור, ועיצוב באנרים לכניסה לאתר מוזמנים http://branding10.com/
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד