לינוי

עו"ד ליאת שטיין
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד ממייסדי המשרד. דוקטור למשפטים, בעלת תואר שני במשפטים (מאסטר) מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות (עו"ד משנת 2006). עו”ד ליאת שטיין מעניקה יעוץ משפטי ועוסקת בכל התחום האזרחי מסחרי, מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: זכויות נשים בהריון

1. לינוי
02/01/2015 18:00
שלום רב ברצוני להתייעץ עמך מאחר הגיע הזמן לקבלת קביעות הבנק החליט לפטר מקיצוצים וזימן אותי לשימוע הפסקת עבודה. יש לציין שהבנק יודע שאני בהריון בחודשיים הראשונים. שאלתי היא בטענות שלהם היה מצויין טענה כזאת. אני במחלה כבר שבוע בשל הריוני לפני המחלה בעודי עובדת הועד הוציא סבסוד לנופש בתאריכים מסוימים מאחר וזה נפל ביום הולדתי נרשמתי כמובן ששילמתי מחיר מסובסד כעבור שבועיים אחרי הרופאה נתנה לי שבוענוחצי מחלה וציינה שאני צריכה לנוח בשל מצבי הרפואי. מאחר ולא ניתן לבטל את החופשה נאלצתי ללכת עם בעלי. הבנק טעו בשימוע שאסור לי ללכת במחלה למלון האם זה נכון. יש לציין ששבוע אחרי הנופש רק אוכל לחזור לעבודתי האם זה תקין ובאמת אסור לי ללכת לנופש במחלה
מאת: אורח/ת
2. חופשה בזמן מחלה
22/01/2015 11:22
שלום לך,
אין תשובה בחוק לעניין זה, והדבר צריך להיות מוכרע על ידי ערכאה משפטית.
מובן שתלוי מאוד גם מה אופי החופשה - אם מדובר בישיבה על שפת הבריכה, שונה הדבר מטיול טרקטורונים... :-)
בכל אופן, בנסיבות שתיארת, ייתכן ועלייך לשקול ייעוץ משפטי פרטני.
תמונה מצורפת
חופשה בזמן מחלה
אשמח לסייע בפרטים נוספים,

בברכה,
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד בתחום דיני העבודה, בדגש על נשים בהריון, בטיפולים ולאחר לידה, והליכים במשרד התמ"ת.
המשרד ממוקם במגדלי עזריאלי תל אביב, המגדל העגול, קומה 35.
03-6551010
https://shtein-law.co.il
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד