בעיית שינה תינוק בן שנה ושמונה חודשים

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

16. שינה לא רגועה בלילות עזרה דחופה
22/01/2017 6:52
היי
אם אתם לא עושים כלום והוא מפסיק לבד וחוזר לישון אז מה שיש לבדוק שוב ושוב זה את שעת השינה.
לוודא שאינו הולך לישון כשהוא עייף מדי.

אם אתם עושים דבר מה שעוזר לו אז צריך לבדוק מה ולרוב זו הסיבה להתעוררות.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
17. שינה לא רגועה בלילות עזרה דחופה
22/01/2017 6:52
היי
אם אתם לא עושים כלום והוא מפסיק לבד וחוזר לישון אז מה שיש לבדוק שוב ושוב זה את שעת השינה.
לוודא שאינו הולך לישון כשהוא עייף מדי.

אם אתם עושים דבר מה שעוזר לו אז צריך לבדוק מה ולרוב זו הסיבה להתעוררות.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
18. בני בן ה1 ו8 קם כל לילה כל הלילה!!
06/11/2018 5:21
שלום וברכה,
בני בן ה1 ו8 חודשים (ילד 4 ישן בחדרו עם אח שלו בן 8 מאז שנולד) הקנה הרגלי שינה סה"כ טובים, נירדם לבד סביב 7:30-8:00 לאחר טקס שינה עם מקלחת וארוחת ערב. בצהריים הוא במשפחתון חיישן שם שעה וחצי בערך.
בתקופה האחרונה בערך 2- 3 חודשים הוא מתעורר כל לילה בערך 6 פעמים בליל בממוצע, יושב במיטתו ער ובוכה לפעמים יש סיבה נראית לעין צורך בהחלפת טיטול/בקבוק/מוצץ אך פעמים רבות גם נראה שאין סיבה ממשית....
ניסינו לתת לו לבכות אך זה לא עוזר והבכי רק הולך ומתגבר. אני משכיבה אותו חזרה מדברת ומרגיעה אותו ואכן הוא חוזר לישון, לכמה זמן שעה/שעתיים/חצי שעה תלויי לילה....
אנחנו מותשים!!! מאוד קשה לנו כבר אין סבלנות מרגיש שהוא ממש צריך רק שנקום 6-8 פעמים בלילה נשכיב אותו נשאר כמה דקות (כי לפעמים עצם יציאה מהחדר גורם לו שוב לבכות). הופה הכל יחזור על עצמו תוך חצי שעה.
מאת: אורח/ת
19. התנגדות לשינה
31/01/2019 20:32
שלום וברכה.
ביתי הקטנה בת שנה ושמונה חודשים. מתנגדת בצורה נחרצת לישון במיטת התינוק שלה. היא רוצה לישון רק בעגלה. כאשר מעברים אותה היא מתעוררת ובוכה ללא הפסקה עד שנחזיר אותה לעגלה.
שגם בה היא מתעוררת ובוכה. מה שמשאיר אותנו ערים להרבה שעות במהלך הלילה.
ניסינו להרדים אותה במיטה שלה. עי מגע שיר נדנוד. אך כלום לא הועיל.אשמח לעצתך.
20. רינה
18/02/2019 8:28
היי שלום לך יש לי בת שנה ושמונה חודשים
במסגרת במשפחתון כבר 5 חודשים בהתחלה היה לה בעית שינה
אבל עכשיו יושנת טוב יותר שעה בערך בין השעות 1וחצי עד שתיים וחצי
חוזרת הביתה בשעה 4 עייפה
בין השעות 6 עד שבע היי רוצה לישון אחרי מקלחת וארוחה מכניסה אותה לחדר היי מסרבת ומתחילה לבכות ורוצה אבא
ורוצה לראות טלוויזיה ואחרי זה שנצא מהחדר היי כבר מלאה אנרגיה ולא רוצה לישון וזה נמשך עד 11 ?
ויש עוד שאילה מתי צריך לישון לבד בחדר שילה ואיך
23. רוצה שתשפריץ לי מאמי שלי אני ילטף לך את הזין מאמוש שלי
16/05/2019 11:50
1919-121-936 שלוחה 12
אם אתה לא מצליח להתקשר למספר אז תתקשר לחברת הסלולר שלך ותפתח את זה, הכוסיות שלנו מחכות לך
25. בן שנה ו10 ובעיות שינה
24/07/2019 17:49
היי,יש לי בן,בן שנה ו10 ובשבוע האחרון לא מפסיק לבכות ומסרב לישון בשעה שלו..הוא מתעורר ב06:30 -07:00 בבוקר והולך לישון בין 11:30-12:00 כשהוא ישן שעתיים(לפי דברי המטפלת,אצלנו בבית אלה השעות)אוכל ארוחת ערב ב18:30 ומתקלח עד 19:00,מוצץ ולישון...לאחרונה כשמשכיבים אותו לישון הוא לא מפסיק לבכות ואפילו מסרב למוצץ שלו...כשהמטפלת אומרת שהתעורר בשעה אחרת או נרדם לפני כן אני משכיבה אותו לישון בין 4.5-5 שעות מהרגע שהתעורר..
26. היי אנחנו עושות שיחות וידאו אירוטיות ומצלמות אירוטיות ומוכרות סרטונים
30/09/2020 21:41
היי אנחנו עושות שיחות וידאו אירוטיות ומצלמות אירוטיות ומוכרות סרטונים חמים פרטיים שלנו בוואצפ:

דורין 055-9176619

מאיה 050-7291168

ליטל 055-3386259

דנה 055-3386275
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...