בן שנה ו8 חודשים מתעורר בלילה בצרחות? האם חולם? מה עושים?

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

31. בת שנה ושמונה מתעוררת בצרחות באמצע הלילה
29/04/2019 23:26
היי... ביתי בת שנה ושמונה מתעוררת בחודש האחרון כל לילה בין 00:00 ל 01:00 בצרחות. בדרך כלל מבקשת את אבא שלה ומתקשה מאוד לחזור לישון. לפני חודשיים בערך העברנו אותה למיטת מעבר עקב הצטרפות תינוק למשפחה (בן חצי שנה). היא נרדמת לבד כל עוד אנחנו בחדר מאחר והיא מנסה לקום. כבר מגיל שנה היא כבר אוכלת ארוחת ערב בסביבות 6 וחצי ונכנסת למיטה ב7. לוקח לה כמעט שעה להירדם. תמיד שמים לידה כוס מים בלילה וכשהיא צמאה לוקחת לבד. כשהיא מתעוררת באמצע הלילה היא אומרת: עיניים, אוזניים, אצבע, קקי, מים, פה. לא ברור מה בדיוק מציק לה. היא נשארת ערה כשעתיים פחות או יותר. מנסה כל רגע לקום.

מה עושים?
מאת: אורח/ת
32. סקס גייז קוקסינליות בשיחות סקס
10/07/2019 5:08
אנחנו קוקסינליות עושות גם שיחות סקס פרטיות ומענגות וגם מוכרות סרטוני פורנו

http://sexygayandtransonphone.com/

053-3723266
055-5919758

1919-121-936 שלוחה 323 סקס בטלפון הנייד
33. עבודה קלה מהבית לאמהות ונשים בהריון ללא ניסיון
11/07/2019 3:25
את אמא? מחפשת עבודה מהבית? קדימה אמא! לעבודה - http://www.aptilworksfromhome.com/
קודם 1 | 2 | 3
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
קוד אבטחה: *
הקלד את הקוד המוצג בתמונה
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה