גנית פרג

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים.
אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשורים לגידול ילדיכם.

במשך מספר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בכירים בחברות תקשורת שונות. התקדמתי, התפתחתי ובניתי קריירה.
לידת ביתי הבכורה הייתה נקודת מפנה מקצועית עבורי – השאיפה להתקדם בתפקידי ניהול בחברות גדולות התחלפה בכמיהה לעבוד עם הורים וילדים, בשילוב עם גידול ילדיי.
למדתי תואר ראשון במדעי החברה עם התמקדות בפסיכולוגיה, סיימתי 3 שנות הכשרה כמנחת הורים ב"מכון אדלר" ובמקביל, סיימתי מסלול הכשרה כמדריכת אמהות לאחר לידה ועיסוי תינוקות וכן הוסמכתי כ"מאמנת משפחתית" במכון "שינוי".

כאמא חדשה הבנתי, שדווקא למקצוע המשמעותי בחיינו – ההורות, אנחנו הכי פחות מוכנים והכי פחות יודעים. אמירות כמו: "לזה לא הכינו אותי", "לא ידעתי למה אני נכנס", "הילד שלי לא מקשיב לי", משקפות תחושת חוסר-אונים אצל הורים רבים נוכח השינוי הגדול שחל בחייהם.

אז נכון שגידול ילדים הוא לא תמיד ורוד ויש קשיים בדרך, אבל אני מאמינה שניתן ללמוד את "מקצוע ההורות" ולהפוך אותו לפשוט יותר, מהנה ומספק.
היעוד שלי הוא לפתח ולתת לכם, ההורים, שיטות מעשיות ויישומיות של הקניית הרגלים, גבולות, בניית יחסים ודפוסי התמודדות בריאים עם האתגרים הנורמטיביים שמציבה ההורות.
זאת במטרה לעזור לכם ליצור הורות בריאה ומספקת ולגדל ילדים רגועים, בטוחים בעצמם ובכם, ובעיקר מאושרים.

גנית פרג יועצת שינה - מפתחת שיטת 'לילה טוב' להרגלי שינה בריאים
מנחת הורים לפי גישת אדלר טל' 09-7422611 | נייד 050-2422611
אתר הבית שלי http://www.ganit-prag.com
כתובת
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
הכתבות של גנית פרג:
אין כתבות