קרן נגר

קרן נגר
שמי קרן נגר. אני מאבחנת ומטפלת מוסמכת בלקויות למידה, התפתחות ותפקוד בשיטת ורדי.
מתמחה בליווי שלבי ההתפתחות ועיכוב התפתחותי בתינוקות ובקשיי תפקוד של ילדים ונוער.
אני מטפלת בתינוקות, ילדים ונוער, הן בחינוך הרגיל והן בחינוך המיוחד.

שיטת ורדי מאמינה כי המפתח למיצוי היכולת העצמית והסיבה ללקויות הלמידה ולקויות תפקוד רבות אחרות נמצא בקשרים שבין חלקי המוח השונים ובין המוח והגוף (הפעילות המוטורית). אלו תלויים זה בזה ונבנים במקביל זה על ידי זה. הם מתחילים להתפתח עוד ברחם במקביל לשלבי ההתפתחות ועיקרם מסתיים לרוב עד גיל 6. איכותם קשורה ישירות לרצף ולאיכות של כל שלב התפתחותי של הילד (החל מינקות), והם באים לידי ביטוי במגוון מערכות שונות המרכיבות את מכלול איכות החיים שלנו.

את ייעודי המקצועי גיליתי לפני מספר שנים. ברור היה לי שאעבוד עם הידיים ועוד ברור מזה היה לי שאעבוד עם תינוקות וילדים. אמנות הייתה תחילתה של הדרך – עסקתי בסדנאות אמנות לילדים בגיל הרך, דבר המלווה אותי עד היום ומשולב בטיפוליי.
בהמשך הדרך, לאחר מחקר מעמיק, הגעתי לשיטת ורדי וגיליתי עולם מופלא. למדתי שניתן לעזור לגופנו להגיע למיצוי היכולות האישיות הטמונות בו בדרכים פשוטות. אין קושי שלא ניתן להתגבר עליו ובכל מצב אפשר להגיע ליותר ולהתקדם.
במקביל ללימודים טיפלתי בתינוקות ובילדים והתחלתי ליישם את מה שלמדתי. התרגשתי בכל פעם. התוצאות היו מדהימות וההרגשה של התינוק, הוריו ושלי הייתה נפלאה.
עולם התינוקות כל כך קסם לי וריגש אותי, וחיפשתי דרכים נוספות להתפתח בהן.
כך גיליתי את עולם היוגה לתינוקות – ה"בייבי יוגה" ולמדתי גישות שונות של היוגה לתינוקות.
אני מרגישה ברת מזל על היכולת לעסוק בתחום זה ולעזור לרבים ממטופליי.


קרן נגר
מאבחנת ומטפלת מוסמכת בשיטת ורדי
052-4020088
כתובת
מנהל/ת את הפורומים: התפתחות תינוקות
הכתבות של קרן נגר:
אין כתבות