הריון » פרסם באתר

פרסום בפורטל קרוסלה

למה אני צריך פרסום באינטרנט?
פרסום באינטרנט הוא תחום הצובר תאוצה מרגע לרגע על חשבון פרסום במדיות תקשורתיות אחרות. בהדרגה, הפרסום במדיה הווירטואלית הופך פופולרי יותר וההשקעה בו גדלה הן מבחינת סכום ההוצאה והן מבחינת הנתח באחוזים מההשקעה הכוללת בפרסום.
רק לאחרונה התבשרנו כי אחוז המפרסמים באינטרנט בארה"ב עלה על זה המפרסם בכל מדיה אחרת ועקף את המדיה הפופולרית ביותר, היא הטלויזיה. אז מה עושה את הפרסום באינטרנט לכזה המושך אחריו עוד ועוד מפרסמים?
נמצא כי הפירסום באינטרנט הינו האמצעי היעיל ביותר והזול ביותר להגיע לקהל רלוונטי. פרסום מודעה על קורס הכנה ללידה לצד כתבה רלוונטית יהיה יעיל יותר מאשר פרסום הקורס בעיתון, וזול יותר מפרסום הקורס בטלויזיה.
אישה המחפשת באינטרנט אחר מידע בנושא קורס הכנה ללידה, סביר יותר שתתעניין במודעת הפרסומת בנושא זה, הממוקמת לצד הכתבה אותה היא קוראת, מאשר אדם אקראי שיצפה בפרסומת לקורס הכנה ללידה בטלויזיה.
כלומר, סוג זה של פרסומת הינו ממוקד יותר ופונה לקהל היעד הפוטנציאלי ולא לקהל רחב מדי.

למה לפרסם בפורטל קרוסלה?
פורטל קרוסלה הינו פורטל איכותי ומקיף בתחומים הריון, לידה, תינוקות. בפורטל כתבות תוכן וצבע ענייניות ומקצועיות לצד טורים אישיים וסיפורי לידה אישיים. עשרות טיפים לתקופת ההריון ולאחריה, מונחי הריון ולידה, סקרים מעניינים ועוד.
הפורטל מכיל פורום הריון ולידה המנוהל על ידי טובי המומחים בתחום שינת תינוקות, תזונת תינוקות, דיבור תינוקות, הנקה, צמיחה של נשים בהריון, זכויות נשים בהריון, רפואה סינית בהריון, ואחרים.
כמו כן, האתר מציע אינדקס הריון ולידה רחב המקיף את כל התחומים הסובבים את עולם ההריון והלידה, ועולם התינוקות.

ובכל זאת, למה דווקא קרוסלה?
1. הנהלת קרוסלה משקיעה רבות בקידום האתר בכלל וקידום בעלי העסק המופיעים באינדקס בפרט. מודעה משודרגת באתר שיש לה עמוד אישי, זוכה לקידום בגוגל ותופיע בחזית תוצאות החיפוש אחר שם העסק. ככל שבית העסק יופיע גבוה יותר בתוצאות החיפושים במנועי החיפוש, כך הוא יזכה לחשיפה מירבית יותר.

2. פורטל קרוסלה בנוי לפי תקן w3c xhtml 1.1 שהוא התקן המחמיר ביותר כיום לבניית אתרים. אי לכך, המודעות המפורסמות בו יוצגו בצורה אופטימלית בכל דפדפן (כרום, פיירפוקס, אינטרנט אקספלורר, ספארי ואחרים) על כל גרסאותיהם הנפוצות.
השימוש בתקן גם מבטיח צפייה והתאמה אופטימלית לכל רזולוצית מסך נפוצה, וכן מאפשר צפיה טובה גם במחשבי כף יד וטלפונים סלולריים המאפשרים גלישה ברשת.

3. פורטל קרוסלה בנוי בצורה מחמירה בכל הנוגע לאבטחת המפרסמים. בקוד האתר מיושמות הגנות רבות המונעות גניבה אוטומטית של כתובות מייל וטלפונים, ומונעות ספאם מהמפרסמים. מספר דוגמאות לשם המחשה: שימוש בקאפצ'ה בכל טופסי הרישום, החלפת הסימן @ בכתובות מייל, הצפנת סיסמאות, ועוד.

4. לקרוסלה מאות כניסות ביום, דבר המעצים את החשיפה לפירסום באתר.

 

ומה לגבי חשיפה?
פורטל קרוסלה אמנם חדש יחסית (עלה באמצע שנת 2009), אך החשיפה אליו הולכת וגדלה מדי יום. האתר מקודם בצורה אינטנסיבית הן מבחינת קידום האתר בתוצאות האורגניות במנועי החיפוש והן שיווק ופירסום ברחבי האינטרנט. נכון לרגע כתיבת עמוד זה (ינואר 2010), לאתר מאות כניסות של גולשים שונים ביום.

 

ואי אפשר בלי קצת סטטיסטיקה:

שיווק באינטרנט

פורטל קרוסלה מפורסם במאות אתרי אינדקס, אתרי מאמרים, בלוגים שונים ברשת, רשתות חברתיות ומקומות נוספים. כדי לקבל מושג על כמות המקומות בהן מפורסם האתר, ניתן לחפש את הביטוי "קרוסלה הריון" בגוגל. כמעט וכל תוצאות החיפוש ב-12 העמודים הראשונים הם למעשה פעילויות שונות ופרסומים שונים של האתר ברשת האינטרנט.

כמו כן, לפורטל קרוסלה קהילת גולשים בפייסבוק המונה (נכון לרגע זה) למעלה מ-1000 חברים המתרבים מדי יום.

 

מיקום תוצאות בגוגל

האתר מופיע בתוצאות החיפוש של עשרות מילים ומונחים בגוגל בעמוד הראשון. לדוגמא, בתוצאות החיפוש אחר המילים/הביטויים האלו: הריון (!!!), יועצת הנקה, הריון חוץ רחמי, מוסיקה לתינוקות, תסמונת מוות בעריסה, רופאים מוהלים, אינדקס הריון, שבועות הריון, תזונה בהריון, בריאות הריון, אמנות הריון, מוסיקה לעובר, התפתחות העובר, פגים, אביזרי הנקה וכן ביטויים רבים אחרים.

גילוי נאות: התוצאות בגוגל יכולות להשתנות מדי רגע מעלה ומטה, כתלות באלגוריתם החיפוש של גוגל.

 

גידול בזמן שהיה באתר

אתר הרייטינג alexa.com מראה את גרף הגידול בזמן השהייה באתר, בהשוואה לאתרי הריון ולידה הגדולים ברשת ובהשוואה לפורטל החדשות הגדול ynet:

 

גידול בזמן שהיה בפורטל קרוסלה

ניתן לראות כי פורטל קרוסלה (בכחול) בגידול עקבי ומתמיד מעלה עם זמן השהיה באתר. ככל שהגולש נמצא זמן רב יותר באתר, כך הוא חשוף יותר לפרסומות השונות הנמצאות בו.

 

אלו אופציות פרסום עומדות בפני?

קיימות אופציות הפרסום הרגילות:

1. ניתן להוסיף בית עסק לאינדקס הריון ולידה - מודעות רגילות ומודעות פרימיום

2. ניתן לשלב באנרים בעמודים השונים של האתר

3. ניתן לשלב כתבות ממומנות מקצועיות

4. ניתן לפרסם קופונים והנחות לגולשי האתר

 

רק בקרוסלה: תוכלו לקבל חבילה פירסומית הכוללת חשיפה פרסומית רחבה בכל דפי האתר: מודעת אינדקס פרימיום, כרטיס מומחה, קופונים הפזורים בכל מדורי האתר, טיפים ומונחי הריון ולידה על שימכם וכן הלאה.

לצלמי הריון נאפשר חשיפה של תמונותיהם ברחבי האתר בעמודי הכתבות ובעמוד הראשי.מה מיחד את אינדקס הריון ולידה של קרוסלה מאינדקסים אחרים?
1. אינדקס הריון ולידה של קרוסלה הוא היום האינדקס החדיש ביותר והמקיף את התחומים הרלוונטיים ביותר, ונבנה לאחר סיקרי שוק רחבים לאופטימליות מירבית.

2. עיצוב ותכנון האינדקס נעשה תוך הקפדה מקסימלית על נוחות השימוש. האינדקס מאפשר התמצאות נוחה ומציאה קלה של בתי העסק השונים ע"י המשתמשים הנזקקים לשירותים.

3. קידום אמיתי ואינטנסיבי בגוגל וחשיפה מקסימלית לבתי העסק בחיפושים השונים של המשתמשים. כבר אמרנו את זה קודם, לא? :)

4. במחיר זול יחסית למתחרים, תקבלו יותר מרחב פרסום, ובפרט יותר טקסט, ויותר תמונות.

5. רק בקרוסלה, מודעות האינדקס מופיעות בצמוד לכתבות הרלוונטיות. מודעות אינדקס בנושא קורס הכנה ללידה יופיעו לצד הכתבה בנושא קורס הכנה ללידה, מודעות על מוהלים יופיעו לצד כתבות בנושא ברית מילה, וכן הלאה.
הדבר מאפשר חשיפה ממוקדת למודעות, אותה לא תמצאו באינדקסים אחרים.

עכשיו באינדקס הריון ולידה של קרוסלה מאות בעלי מקצוע, מהם רבים בעלי מודעות פרימיום.אז מה ניתן למצוא אצלנו באינדקס הריון ולידה?
כבר עם תכנון ההריון, ובתקווה שלא תזדקקו לכך, יכול האינדקס לשמש אתכם במציאת פונדקאית ומרכזים לטיפולי פוריות.
בעת הכניסה להריון, תמצאו באינדקס את כל בעלי המקצוע העוסקים בתחומים קשורים או קרובים לעולמות הריון, לידה ותינוקות. לדוגמא: אורולוג, סקסולוג, גניקולוג, דולה, קורס הכנה ללידה, יועצת הנקה, מיילדת, רופא תינוקות ואחרים.
כדי להעביר את תקופת ההריון בצורה קלה ונעימה, באינדקס רשימות של בתי חולים, מרכזי דם טבורי, מכונים להכנה ללידה, יוגה בהריון, צילום הריון, ואף מכללות והכשרות מקצועיות רלוונטיות.
האינדקס מכיל חנויות ומרכזים לתינוקות, כגון מרכזים בנושא תזונת תינוקות, התפתחות תינוקות, צילום תינוקות, צעצועי תינוקות. כמו כן, כדי לשמור על תינוקכם, הכנסנו לאינדקס גם בייביסיטר, גני ילדים, מטפלות, פעוטונים, צהרונים וכיו"ב.
קטגוריה שלמה יוחדה לנושא ברית המילה ובה גני אירועים, מוהלים, רופאים מוהלים, צלמי אירועים, קייטרינג ועוד.
כל אלו הם רק רשימה חלקית של עשרות בתי עסק, מומחים, חנויות ומרכזים שילוו אתכם מהרגע הראשון של תכנון ההריון ועד גידול תינוקות ופעוטות.

אני רוצה לפרסם בפורטל קרוסלה, מה עלי לעשות?
להכנסת בית עסק חדש לאינדקס, יש למלא את הטופס בעמוד הוספה לאינדקס הריון ולידה. הכנסה בסיסית לאינדקס הינה חינמית ומאפשרת מספר תווים מוגבל. לפרסום מודעת אינדקס עם עמוד אישי ומקודם יש לפנות אלינו בעמוד צור קשר. להלן הדגמת מודעת אינדקס יוקרתית ומקודמת.
לכל פרסום אחר, כגון באנרים, כתבות פרסומיות או רעיונות לשיתופי פעולה, יש לשלוח גם כן הודעה בעמוד צור קשר.


בברכת הצלחה למפרסמים,
הנהלת קרוסלה

קסם השמן (שאולי סמואלוב)
קסם השמן