חופשת לידה לבעל כשהאישה לא עובדת

עו"ד ליאת שטיין
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד ממייסדי המשרד. דוקטור למשפטים, בעלת תואר שני במשפטים (מאסטר) מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות (עו"ד משנת 2006). עו”ד ליאת שטיין מעניקה יעוץ משפטי ועוסקת בכל התחום האזרחי מסחרי, מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: זכויות נשים בהריון

16. זכאות ח. לידה לבעל כאשר האשה סטודנטית
08/02/2020 22:16
שלום,
אני סטודנטית ובמהלך ההריון התפטרתי מעבודתי(כאשר לפי מה שקראתי כאן אני כנראה בכל זאת זכאית לקבל דמי לידה ע"פ מספר החודשים שעבדתי) . אני זכאית ל"חופשת לידה" מהלימודים למשך 6 שבועות שאחריהם אצטרך לחזור ללימודים (5 ימים מלאים בשבוע). האם בעלי יוכל לקחת חופשת לידה לאחר 6 השבועות האלה בזמן שאני חוזרת ללימודים על אף שאני לא עובדת?
תודה
מאת: אורח/ת
17. חופשת לידה לגבר שאישתו חולה, נכה 100% ומקבלת קצבת נכות.
26/03/2020 6:59
היי,
אני מבין שחופשת לידה מגיעה לאישה שעבדה.
אך מה עם אישה שלא עבדה כי לא יכולה לעבוד ומקבלת קצבת נכות?
האם במקרה כזה הבעל רשאי לקחת חופשת לידה לפי הסעיפים שבמקרה של אישה שייתכן ולא תוכל לטפל בתינוק בעצמה?

מה צריך להכין מראש או בלידה על מנת להגיש בקשה מהסוג הזה?
18. דרושים לעבודה מהבית בהזנת נתונים, תמלול הקלטות, כתיבת משפטים או מאמרים
09/12/2020 4:20
דרושים לעבודה מהבית בהזנת נתונים, תמלול הקלטות, כתיבת משפטים או מאמרים, תרגום ועוד, לפרטים על המשרה שלחו לי וואצפ 052-6540924
שעות עבודה נוחות, וללא ניסיון
19. דרושים לעבודה מהבית בהזנת נתונים, תמלול הקלטות, כתיבת משפטים או
09/12/2020 4:21
דרושים לעבודה מהבית בהזנת נתונים, תמלול הקלטות, כתיבת משפטים או מאמרים, תרגום ועוד, לפרטים על המשרה שלחו לי וואצפ 052-6540924
שעות עבודה נוחות, וללא ניסיון
20. LIZZY
27/08/2023 23:17
לעתים רחוקות אני כותב ביקורות, אבל הייתי חייב בשביל זה! כי ניסיתי כמה אפליקציות לעזור ללא הצלחה. אז הייתי מאוד מבולבל ותמיד הרגשתי נורא לגבי יחס הבגידה של בן זוגי. מאוד רציתי לעקוב ולתפוס אותו על חם. הורדתי את האפליקציה הזו בתקווה שזה יעזור אבל לא הייתי מרוצה מהתכונות שלה מכיוון שהייתי צריך לפקח מקרוב על השותף שלי. לאחר מכן דיברתי עם עמית אמינה שלי בעבודה והיא נתנה לי המלצה אמיתית לגבי חוקר פרטי מוסרי בשם אשף הקוסם, כתבתי למייל שלו בכתובת wizardivanrecovery@gmail.com והסברתי איך אני רוצה לקבל גישה מלאה ליומן השיחות שלו , iMessage/SMS, פעילויות מדיה חברתית, גלריה, טקסטים, נמחק או לא, מיקומו המדויק מדי יום ביומו. שילמתי עבור השירותים שלו ותוך כ-2-3 שעות הייתה לי גישה מלאה לטלפון שלו. יש לי ראיות קונקרטיות. זה היה לא ייאמן לראות את הראיות לבגידה בי. מי שאוהב לחיות עם בוגד, השתמשתי בראיות שקיבלתי כדי להגיש תביעה לגירושין. אני אסיר תודה לקוסם איבן שעזר לי לצאת מהדילמה והחשדות שלי. השירותים שלו הם בעלי דירוג גבוה ובמחיר סביר. אם אתה נתקל בבעיות אמון ואתה זקוק לראיות תקפות, מה דעתך לפנות ל wizardivanrecovery@gmail.com תודה לך הקוסם איבן על עבודה מדהימה !! אני ממליץ בחום על שירותיו, פשוט הטובים ביותר.
צור קשר עם: wizardivanrecovery@gmail.com
21. lizzy
27/08/2023 23:20
לעתים רחוקות אני כותב ביקורות, אבל הייתי חייב בשביל זה! כי ניסיתי כמה אפליקציות לעזור ללא הצלחה. אז הייתי מאוד מבולבל ותמיד הרגשתי נורא לגבי יחס הבגידה של בן זוגי. מאוד רציתי לעקוב ולתפוס אותו על חם. הורדתי את האפליקציה הזו בתקווה שזה יעזור אבל לא הייתי מרוצה מהתכונות שלה מכיוון שהייתי צריך לפקח מקרוב על השותף שלי. לאחר מכן דיברתי עם עמית אמינה שלי בעבודה והיא נתנה לי המלצה אמיתית לגבי חוקר פרטי מוסרי בשם אשף הקוסם, כתבתי למייל שלו בכתובת wizardivanrecovery@gmail.com והסברתי איך אני רוצה לקבל גישה מלאה ליומן השיחות שלו , iMessage/SMS, פעילויות מדיה חברתית, גלריה, טקסטים, נמחק או לא, מיקומו המדויק מדי יום ביומו. שילמתי עבור השירותים שלו ותוך כ-2-3 שעות הייתה לי גישה מלאה לטלפון שלו. יש לי ראיות קונקרטיות. זה היה לא ייאמן לראות את הראיות לבגידה בי. מי שאוהב לחיות עם בוגד, השתמשתי בראיות שקיבלתי כדי להגיש תביעה לגירושין. אני אסיר תודה לקוסם איבן שעזר לי לצאת מהדילמה והחשדות שלי. השירותים שלו הם בעלי דירוג גבוה ובמחיר סביר. אם אתה נתקל בבעיות אמון ואתה זקוק לראיות תקפות, מה דעתך לפנות ל wizardivanrecovery@gmail.com תודה לך הקוסם איבן על עבודה מדהימה !! אני ממליץ בחום על שירותיו, פשוט הטובים ביותר.
צור קשר עם: wizardivanrecovery@gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד