הייייייייייייי אני חייבת עזרה בבקשההההההההההההה

מיכל איתם
דולה, מדריכת הכנה ללידה בשיטת birthing from within, יועצת שינה. בעלת תואר ראשון לחינוך לגיל הרך, בוגרת המכז הישראלי לחינוך ללידה ומכללת בייבילינק. ביחד עם אחותי מנהלת ובעלת מרכז אם-פטיה בחיפה - מרכז להורים שבדרך ולה... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הכנה ללידה

1. הייייייייייייי אני חייבת עזרה בבקשההההההההההההה
28/12/2009 19:02
אני בדרך כלל תמיד מאחרת במחזור שלי ב 5 ימים ככה. ולפני 3 חודשים איחרתי אותו ב חודש וחצי ככה. ועכשיו שוב אני באיחור של חודש..... השאלה שלי אם יש מצב שאני בהריון ועוד שאלה אם אני באמת בהריון אז זה יכול להזיק להריון או ללידה חס וחלילה שיש לי בעיות בנשימה כאילו הפסקות שינה קוצר נשימה. והאסטמה עכשיו חזרה לי לפני איזה שנה. ויש לי עודף משקל. ואני לא ממש ממש גבוהה כאילו אני בגובה נורמלי בטיפה פחות מהנורמלי באיזה 5 סנטימטר כזה....
מאת: אורח/ת
2. שלום,
30/12/2009 13:47
אי סדירות במחזור, איחורים או הקדמות מעידים על מצב הורמונלי, גופני לא מאוזן ובהחלט מצריכים התייחסות וטיפול, אני מאד ממליצה על רפואה סינית וטיפול בצמחי מרפא ובדיקור, יש הצלחה רבה לאיזון הורמונלי וחיזוק הגוף.
עם זאת, כל איחור במחזור יכול גם להעיד על היריון על אחת כמה וכמה עם לא היה שימוש באמצעי מניעה. מציעה לך לערוך בדיקת דם פשוטה שתתן לך תשובה חד משמעית(לא תמיד הבדיקות הביתיות מהימנות).
באם תגלי שאת בהיריון, תפני לרופא המשפחה שלך שיתאים לך את הטיפול המתאים אם הינך נוטלת תרופות מסויימות.
בהצלחה, לינוי.
מיכל איתם עמרני
דולה
מדריכת הכנה ללידה
יועצת שינה
מנהלת מרכז אם-פטיה
http://em-patia.com/
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה: