בדיקות גנטיות חובה לעשות

רננה לב-אחרק
שלום, אני רננה, אני בת 34, נשואה ואמא לשתי בנות. כשהתחתנתי בגיל 24 לא ידעתי שהדרך לאמהות תהיה כל כך ארוכה ומייגעת. את בתי הראשונה זכיתי לחבוק 7 שנים לאחר שיצאתי למסע. זה היה מסע קשה, ארוך, רצוף תלאות, אכזבות וקשיים... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: תמיכה בטיפולי פוריות

1. בדיקות גנטיות חובה לעשות
31/01/2011 17:15
שלום, רציתי לספר לכם את הסיפור שלי. אני אתחיל את הסיפור מהתקופה הנוכחית. עכשיו אנחנו צריכים להתחיל טיפול עם PGD. זה אמור להיות טיפול IVF מספר 11. אחרי 3 שנים של טיפולים בלי הפסקה, מגיע הרגע שמחקים לו כל כך, מגיע טלפון ואומרים לכם "מזל טוב יש לכם בטא" ואת נמצאת פשוט בעננים!!! עוברת תקופה קצרה ואת כמו כל אישה עוברת למעקב הריון לרופא נשים. הוא שולח אותך לעשות בדיקות גנטיות ואת הולכת בלי חששות בלי פחד כי את בהריון תקין עם תאומים ומאושרת עד הגג...פתאום יום אחד מתקשרים אלי ומודיעים שאני נשאית CF ובעלי צריך להיבדק בדחיפות. לצערנו התוצאה הייתה שהוא גם נשא. במהירות עושים מי שפיר וכל יום מתפללים לנס שהעוברים יהיו בריאים אבל התפילות שלנו לא נענו ושני העוברים חולים במחלקה סיסטיק פיברוזיס . פתאום ברגע אחד הכול נגמר האושר, השמחה, התקווה הכול פשוט התנפץ לרסיסים קטנים! ורק דמעות זולגות ללא הפסקה...
בנות לכו לעשות בדיקות גנטיות!
עכשיו המחשבות והפחד לא עוזבים אותי כמה טיפולים הפעם אני אצטרך לעבור? האם יהיו לנו עוברים להחזרה ללא CF?
אז זהו, זה הסיפור העצוב שלי עכשיו אני שוב צריכה לחזור לטיפולים ולחקות לשיחת הטלפון המיוחלת..
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד