כמעט מיואשת...

רננה לב-אחרק
שלום, אני רננה, אני בת 34, נשואה ואמא לשתי בנות. כשהתחתנתי בגיל 24 לא ידעתי שהדרך לאמהות תהיה כל כך ארוכה ומייגעת. את בתי הראשונה זכיתי לחבוק 7 שנים לאחר שיצאתי למסע. זה היה מסע קשה, ארוך, רצוף תלאות, אכזבות וקשיים... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: תמיכה בטיפולי פוריות

1. כמעט מיואשת...
04/06/2012 0:47
היי

אני בת 33 אחרי שלושה נסיונות ivf שלא צלחו, פעמיים הוחזרו 2 עוברים ובפעם השלישית שלושה והיום קיבלנו תשובה שלילית שוב .
בעלי אופטימי ואומר יהיה בסדרוכך גם הרופא אבל לא נשארו מוקפאים וזה שוב יהיה עוד סבב של זריקות והכל מהתחלה.
חוץ מבעלי אין לי ממש עם מי לדבר על זה (לא נוהגת לכתוב בפורומים וכאלה)אבל חשבתי לנסות.

מחפשת כוחות להמשך ולא נעים לי מבעלי אז אני די חזקה לידו שלא ירגיש אשם,(עבר ניתוח להוצאת זרע אשכי כדי שנוכל להרות).

זהו

די עצוב לי היום

דווקא הייתה בי תקווה לטוב הפעם.
מאת: אורח/ת
2. אור...
24/08/2012 0:56
יקירתי אני גם בפעם הראשונה נכנסת לפורום ואני ממש מבינה את כאבך, האמת שהיום עשיתי בדיקה ולצערי היא היתה שלילית.במקרה שלי החודש הוחזרו שני עוברים מוקפאים וכעט אני ממתינה לטיפול חדש שבו שוב אצטרך לעבור שאיבה.בעיקרון אני פוליציסטית ובסך הכול הבדיקות שלנו תקינות אני בת 26 כבר שנתיים מנסה להרות ללא הצלחה אבל יחד עם כל הקושי חייבים לחשוב חיובי הכל לטובה.
תשמרי על אופטימיות שולחת לך המון כוח להמשך הדרך.......
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד