בת 10 חודשים חזרה להתעורר בלילה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בת 10 חודשים חזרה להתעורר בלילה
03/06/2018 4:38
בתי בת 10 חודשים, הפסיקה להתעורר בלילה לאוכל באופן עצמאי בגיל 4 חודשים. מאז הייתה ישנה לילה שלם, ולפעמים כשמתעוררת בלילה לוקחת מוצץ וחוזרת לישון.
אוכלת תמ״ל, 3 בקבוקים ביום (180-210), שתי ארוחות מלאות בגן וארוחת ערב בבית (בדר״כ חא מסכימה לאכול הרבה בבית).
מאז שהשיניים התחילו לצאת (לפני חודשיים) הפסיקה לקחת מוצץ ולא מסכימה יותר בכלל.
אני עובדת איתה על הרדמות עצמאית מגיל חצי שנה בערך, כאשר בכל כמה זמן יש רגרסיה (שיניים,מחלה, כניסה לגן...). בתחילה עשיתי איתה הרם הורד וכרגע את שיטת הכיסא.
את הבקבוק של לפני השינה אוכלת בסלון, באור בעירות. לפעמים מתנמנמת עם הבקבוק אבל נכנסת למיטה ערה, פעם בשבועיים בערך ממש נרדמת על הבקבוק.
בחודש וחצי האחרונים אנחנו מתמודדים עם שינוי המזון למזון ללא לקטוז (כתוצאה משלשולים מרובים), והשינוי של ההתעוררות בלילה התחיל עם השלשולים. היה נראה הגיוני שתהיה רעבה יותר משום שלא נשאר בבטן שום דבר, הייתי מחליפה לה גם טיטול קקי באמצע הלילה. התחלתי לתת לה מים, שבהתחלה זה עבד והייתה חוזרת לישון. בהמשך גם זה כבר לא עבד והתחלתי לתת לה בקבוק. תחילה ההתעוררות הייתה בשעות לא קבועות והיא הייתה מחסלת את הבקבוק ובוכה כשהוא נגמר, היום מתעוררת באופן קבוע ב 00:30 וב 5:30, עם מספר התעוררויות באמצע, בהן היא טיפה מתלוננת ונרדמת לבד בחזרה. כאשר מתעוררת בחצות אני מנסה להרדים אותה עם מים ואפילו נדנוד על הידיים, אבל שום דבר לא עוזר, היא אפילו לא נרגעת על הידיים, רק לאחר אכילת הבקבוק היא מסכימה להרגע (בלילה האחרון האכלתי אותה על הידיים שלי ולא לבד במיטה, כך שנרדמה על הבקבוק וכשנגמר העברתי למיטה והמשיכה לישון (הפסיקו הצרחות כשנגמר הבקבוק).
אנחנו אמורים עוד שבוע לחזור לתמ״ל רגיל ולראות איך היא מגיבה, יש מה לעשות בינתיים? הבנתי כבר שהיא פיתחה תלות בבקבוק כדי להרדם, בסופש האחרון היה מאוד קשה להרדים אותה גם לשנת בוקר וצהריים...
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד