בן שנה ו4 מתעורר המוו בלילות.

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בן שנה ו4 מתעורר המוו בלילות.
15/08/2018 6:40
שלום.
בני בן שנה ו4 ואני אובדת עצות פשוט. התחיל להתעורר המון בלילות. מ2 בלילה ההתעוררויות במשך כל 40 דקות שעה. הןא לא ממש בוכה אבל מתבכיין קצת .אני כמובן ניגשת לחדר שלו. מסתכלת עליו נותנת שוב מוצץ מלטפת ויוצאת. הוא יודע גם להחזיר מוצץ לבד והכל פשוט אני כן ניגשת אז כבר עושה פעולה כלשהי. לפעמים נותנת לו מים. הוא כן ילד שהיה מתעורר בלילות אבל ישר חוזר לישון. עכשיו רואים שקשה לו לחזור. הוא מתעורר כמה פעמים וב5 בבוקר מתעורר לגמרי וממש בוכה מושיט ידיים מבקש משהו. מצביע על מטבח ופשוט רוצה שארים אותו. מגיל 7 חודשים נמצא במסגרת. חייבת לציין שאף פעם לא היה "מת" על שינה. תינוק מאוד פעיל ומפותח ופשוט מרוב האמוציות היה קשה לו להירדם. בגן ישן צהריים בין שעה וחצי לשעתיים. שגם זה היה בהתחלה קשה. אני פשוט לא מגדירה את זה בעיות הירדמות אבל המצב גם לא מושלם. מגיל חודשיים בערך לא שותה בקבוק בלילות בכלל. היום כשהוא בן שנה ו4 הוא גם לא אוכל תקופה די ארוכה בקבוק לפני השינה. אוכל ארוחת ערב טובה מקלחת ולמיטה ב8. חייבת לציין שאני אמא מאוד קפדנית. בחיים לא הרדמתי אותו בידיים בגיל כזה, ישן במיטתו מגיל 0. לא נרדם עם איזה בקבוק בפה או משהו. לוקח מוצץ וחיתול אומרים לו לילה טוב יוצאים מהחדר והוא נרדם .
התעוררויות כן היו אבל לא בתדירות כזאת. משעה 4 5 הוא פשוט לא רוצה לחזור לישון אפילו שאני מתפשרת ולוקחת אותו למיטה שלנו. הוא מתחיל לבכות לזרוק ידיים להצביע על מטבח לשרוט אותי. כשהוא רעב הוא מבקש לאכול. ומבינים אותו אבל פה הוא ככל הנראה רוצה שאכין לו בקבוק והוא לא מבין שעדיין לא בוקר. ואני לא מוכנה לתת לו בקבוק מטרנה בשעה 4 5. זה ממש לא אופייני לו. תמיד היה אוכל ב6 6 וחצי וחוזר לישון ואז ב8 לגן!!! הוא אוכל רק בקבוק אחד בבוקר וזהו כבר כמה חודשים! וזה מהסיבה שמתעורר יחסית מוקדם. די קשה למצוא ארוחה ב6 בבוקר. אם זה היה קורה יותר מאוחר הייתי מחליפה את הבקבוק במשהו אחר ולגן וכמובן בגן ארוחת בוקר טובה. פתאום יש לי הרגשה שהוא רוצה את הבקבוק מוקדם ועצבני ואני פשוט לא יודעת מה עושים. קשה נורא לקום ב2 בלילה כללל חצי שעה שעה הוא פשוט לא מצליח להירדם חזק. חייבת לציין שאין לו הרבה שיניים בכלל אז אולי משהו מעיר אותו אבל עדיין זה הפך להיות בלתי נסבל.
אשמח לעצות.
תודה
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB