אין לילה שלם מהלידה ....מתיש

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. אין לילה שלם מהלידה ....מתיש
02/10/2018 4:36
שלום,
הבן שלי בן 8 חודשים פלוס והוא לא פנט של מוצץ ,אוהב אבל במהלך היום אם הוא רגוע אני יכולה לא לתת לו יזרום אבל מן הסתם יקח בכיף גם אם אתן לו אבל כן כדי להירדם כן חייב
בלילה אני קמה לפעמים כל שעה כדי להחזיר לו את המוצץ.לפעמים אני לא קמה מייד כדי לבדוק אם יפסיק "לכתר" אבל זה מתעצם קצת ואז אני נותנת לו. זה ממש קשה לי לא לישון מאז שהוא נולד.אני מרגישה שאין לו שינה עמוקה.
אני מנסה לעשות סדר יום מסודר מאז שנולד.גם כשהוא ישן טוב ביום הוא לא עושה לילה שלם בלי להתעורר בכלל(עם עניים סגורות) וגם כשהוא גמור הוא לא עושה לילה שבו אני ישנה 6 שעות רצוף.
מלמדת אותו לקחת את המוצץ והוא לוקח אבל שם אותו רוב הפעמים הפוך. לא יודעת אם זה בכוונה כי הוא עושה שיניים או שפשוט מתבלבל.ולפעמים שם אותו בפה בצורה נכונה.
כשהוא עייף הוא מסרב לקחת את המוצץ לבד .הוא פותח את הפה כדי שאשים לו אותו .אם אני מתעקשת קצת איתו ...הוא בוכה.
קראתי שצריך לשים בכל פינה מוצץ אבל הוא כמעט אף פעם לא עם עניים פתוחות כשהוא בוכה או מכתר בלילה על המוצץ, אז איך יקח אותו לבד ? אוף אני ממש עייפה והגוף שלי נגמר מזה.
חוץ מזה אני בכלל לא בטוחה שזה המוצץ הבעיה.לא יודעת לשים אצבע על זה.לרוב נדמה לי שזה כן בגלל זה.אבל לפעמים כמו היום מרגיש לי שמשהו אחר.אני מבולבלת ולא מבינה למה כל כך הרבה קימות לילה הוא עושה. אגב אני מנסה דייסה ..אז בפעם הראשונה זה עבד אבל לא ידעתי אם זה באמת בגלל זה.למחרת כמובן חזר לשגרה,כל שעה שעתיים קמתי.
אני ממש מתוסכלת לא לישון.אני בן אדם שחייב לישון לפחות 6 שעות רצוף. קשה לי גם אם אני מנסה לקבל את העובדה הזו באהבה ולהסתגל לזה..לא תמיד מצליח לי.אשמח לעזרה או טיפים .תודה מראש
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד