בן שלושה חודשים

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בן שלושה חודשים
20/05/2019 19:56
שלום, בני הבכור בן שלושה חודשים. עד לפני שבוע נרדם בעזרתנו במהלך היום וכן לשנת הלילה (לרוב בעזרת נדנוד בעגלה או בעריסה) ללא קושי. לפני כשבוע חל שינוי, הוא החל לבכות בכל ניסיון להרדים אותו במהלך היום והתקשה להירדם, ושנתו נהייתה קצרה מאוד. יחד עם זאת, מורגש שהוא עייף. לאורך היום בוכה יותר מהרגיל ומראה סימני עייפות (כמובן משכיבה עם הופעת סימני העייפות הראשונים). עד לפני יומיים לפחות הצליח להירדם יפה לשנת לילה, אבל ביומיים האחרונים גם בשינה זו מתקשה ממש וצורח! ניסינו בעגלה, בעריסה, ואפילו בידיים, נראה כאילו הוא ממש מתנגד להירדם (בוכה בידיים בתנוחה שרגיל לישון בה). ההרדמות נהיו פשוט סיוט וכל היום סובב סביבן. חשוב לציין שאנו מקפידים על טקס שינה קבוע כבר מגיל צעיר.
האם יכול להיות שמשבר גיל ארבעה חודשים הקדים עד כדי כך?? כמה זמן זה עוד יכול להימשך? והכי חשוב- מה יכול לעזור? הוא סובל וגם אנחנו!
תודה רבה
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד