תינוקת בת שנה וחודש שקמה בלילה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. תינוקת בת שנה וחודש שקמה בלילה
29/07/2019 12:26
היי,
בתי בת השנה וחודש עדיין לא ישנה רצוף בלילה מאז שנולדה. היה שלב בגיל חצי שנה שהצליחה להרדם עצמאית עם מוצץ ואולי מידי פעם עם ליטופים,אך החל מגיל 8 חודשים היא נרדמת רק עם מגע (ובקבוק) ולעיתים הרדמה לוקחת כחצי שעה. היא נרדמת בשעה 8 בערך ואז באופן קבוע מתעוררת במהלך הלילה לבקבוק והיא כבר אוכלת יפה מוצקים במהלך היום..
בנוסף לכך בחודשים האחרונים (בערך 4 חודשים) היא לא חוזרת לישון אחרי שהיא אוכלת וממשיכה להיות ערה, רוצה לשחק, תשומת לב, צועקת, מתחילה למלמל וממש עירנית! כאילו מתבלבלת וחושבת שזה כבר בוקר..אנחנו מסבירים לה שלילה, שחושך, שכולם הולכים לישון, היא ילדה מאוד נבונה! אנחנו מנסים לקחת אותה ולהרדים אותה חזרה אבל היא במקום זאת מתעסקת בחקירת החולצה שלי/ ממלמלת ומנסה לשחק.. יש לציין כי במהלך היום ישנה שנת צהריים של שעתיים. המצב הזה הוא לא עקבי ולעיתים יש לילות קסומים שהיא מתעוררת בשעה 5 בבוקר (ולא במהלך הלילה). אבל הלילות הללו נדירים..ואני לא מצליחה לשים את האצבע אם היה משהו שונה באותו היום שיצר את זה..
גם במהלך ההרדמה לעיתים נלחמת בעייפות שלה(שרואים שהיא גדולה) וממשיכה לזוז כדי לא להרדם..
איך ניתן להתנהל? ומה יכולה להיות הסיבה לעירנות הזאת במהלך הלילה? לתינוקת שישנה שנת צהריים של שעתיים בלבד..מה צריך לבדוק? תודה!
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד