תינוק שישן לילה שלם

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. תינוק שישן לילה שלם
05/10/2011 1:08
שלום, אני אמא לשתי ילדות קטנות, יש לי תינוקת בת חודשיים, בחודש הראשון היא הייתה מתעוררת כל שעתיים- שלוש החל מחודש השני לחייה היא ישנה לילה שלם ללא להתעורר כתוצאה מכך היא גם לא עולה במשקל
השאלה שלי האם זה תקין לתינוקת בגילה לישון כ"כ הרבה פעמים אני מנסה להעיר אותה ולתת לה לאכול (אני מניקה אותה הנקה מלאה) אני זוכרת שעם הבת הראשונה שלי כל הזמן הייתי קמה בלילות להאכיל אותה.
מאת: אורח/ת
2. לילה שלם בגיל חודשיים
05/10/2011 16:30
היי,
אני מוסמכת לענות לך בהקשר של שינה בלבד
ואם שאלתך היא האם זה נורמאלי לישון כך בגילה אז כן, ישנם תינוקות שישנים לילות רצופים כבר בגיל הזה (צרות של עשירים:-) אבל בהקשר של האוכל, את צריכה להיוועץ ברופא הילדים או אחות טיפת חלב כי זה תלוי משקל ומצב בריאותי של הילד.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
3. 9 שעות שינה ברצף
21/01/2017 6:48
היי יש לי תינוקת בת חודשיים וחצי ישנה מ-23:00 עד 08:00 רצוף זה תקין?
4. 9 שעות שינה ברצף
22/01/2017 6:58
כן, זה בסדר גמור.
אין צורך להעיר לאוכל כל עוד אין הנחייה רפואית ולרוב ההנחייה היא רק במידה ויש ירידה משמעותית במשקל.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
5. שעות שינה
28/08/2019 6:48
היי
יש לי תינוקת , עוד שבוע בת חודשיים ויש לילות שהיא ישנה לילות שלמים, היא אוכלת בשעה 21:30/22:00 נרדמת סביב השעה 23:00 וישנה עד השעה 7:00/7:30 בבוקר, היא עולה יפה במשקל.. האם זה תקין? הגיוני שבגיל שכזה היא לא תתעורר 9-10 שעות לאכול..?
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד