תינוקת בת 3.5 חודשים שישנה הרבה שעות

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. תינוקת בת 3.5 חודשים שישנה הרבה שעות
18/07/2012 15:03
ביתי בת 3.5 חודשים, ומאז גיל חודשיים (כשנגמרו הגזים) ישנה לילה מלא (10-12 שעות רצופות מבלי להתעורר). עד גיל חודשיים כמעט ולא ישנה במהלך היום, ומאז התחילה לישון מס' פעמים, כשהתנומות הולכות ומתארכות, וכעת כל שינה כזו אורכת כשעתיים-שלוש. בין התנומות ערה במשך כשעה וחצי-שעתיים, במהלך חייכנית ופעילה מאוד, ואז מבקשת לישון. יש לציין כי נרדמת בכוחות עצמה, עם מוצץ (אותו יורקת לאחר שנרדמת). האם מדובר ביותר מידי שעות שינה לגילה (יוצא שהיא ערה רק כ-5 שעות ביממה)?
מאת: אורח/ת
2. הלוואי עליי (ל"ת)
18/07/2012 16:53
מאת: Meiravh
3. שעות שינה
19/07/2012 11:01
היי,

בממוצע בגיל זה היא אמורה לישון כ- 16 שעות שמפוזרות על כל היממה.
אם את מרגישה שהיא ישנה יותר מדי אני ממליצה לך להתייעץ על כך עם רופא ילדים.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
4. תשמחי...
24/07/2012 19:49
ביתי גם ישנה המון שעות, ובהתחלה זה היה נראה לי מוזר...
תני לה לישון כמה שהיא רוצה, את עוד תתפללי לימים האלו בשלב יותר מאוחר.
תשמחי....
5. מפחדת
01/06/2017 18:17
הבת שלי יושנת כבר 5 שעות עוד מעט ואני בלחץ מי זה
6. תני לתינוק לישון
06/06/2017 19:15
יועצות השינה באתר נוני כותבות שבמידה והתינוק יישן יותר ממה שצריך, כדאי לאפשר לו, כאילו אם אין בוודאות משהו בעייתי מבחינה רפואית...
8. תינוקת בת 5 חודשים יישנה רצוף מגיל חודשיים .. שעוץ השינה שלה הם מ 20/21:00
04/02/2019 23:04
תינוקת בת 5 חודשים יישנה רצוף מגיל חודשיים .. שעוץ השינה שלה הם מ 20/21:00 עד 5 או 6 בבוקר ואז מתעוררת לבקבוק.. לעיתים חוזרת ליקון עד 7 וחצי וקמה לפעוטון.. שם יישנה גם משהו כמו בין 11-12 קמה לבקבוק ואז יישנה שוב שעהנוחצי עד 15 אוכלת בקבוק
. ולפעמים יישנה אחרי הגן מ 16 עד 18
בקיצור יישנה המון
האם זה רגיל? עוד מישהי עם אותו המצב תודה
9. שיחות ארוטיות עם אמא
04/08/2019 22:39
שיחות סקס עם אמא http://callmebabyimhot.com/
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה: