רגרסיה בשינה אצל תינוקת בת חצי שנה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. רגרסיה בשינה אצל תינוקת בת חצי שנה
04/08/2013 10:37
שלום רב
ביתי השבוע תהיה חצי שנה כבר לפני חודש לימדנו אותה להירדם לא על הידיים אלא שאנחנו עומדים לידה אבל בשבועיים האחרונים יש לנו שיפוצים בבניין דבר שעושה רעש וגם מפריע לשינה וגם גורם לכך שאנחנו ימים שלמים לא בבית אלא אצל אמא שלי או חמותי והיא ישנה בלול כאשר גם את זה לקח לי הרבה זמן ללמד אותה. בסוף היא ידעה להירדם כשאנחנו לידה גם בלול וגם במיטה עם מוצץ. אבל כל יום היינו במקום אחר . בימים האחרונים בנוסף גם התחלנו להוריד לה את האוכל בלילה כי היא התחילה לאכול מוצקים והיא ישנה לילה בלי לקום לאכול וכמו כן סדר היום שלה מבחינת האוכל והשינה השתנה. בימים האחרונים איך ששמים אותה במיטה היא צורחת ובוכה וזורקת את המוצץ מהפה עד שמרימים אותה ומרגיעים אבל היא לא מוכנה בשום אופן להירדם לבד ולכן מרדימים שוב על הידיים אני לא יודעת אם זה נובע מכול השינויים או ממשהו אחר. מה אני עושה? אני לא רוצה לחזור להרדים על הידיים אלא לקטוע את זה עוד בהתחלה. ודבר אחרון שגם יכול להשפי שביום חמישי הקרוב אני חוזרת לעבודה ועד שהיא תיכנס לגן ולמסגרת היא שוב הולכת להיות מטרטרת בין הבית של אמא שלי וחמותי בגלל השיפוצים . מה לעשות?? תודה
מאת: mayagili
2. רגרסיה בשינה אצל תינוקת בת חצי שנה
04/08/2013 20:08
היי,

מאוד יכול להיות שמעברי הבתים וחוסר השגרה משפיע עליה. יש תינוקות שזה פחות מפריע להם ויש כאלה רגישים יותר שזה מפריע יותר, אבל כמעט על כולם זה ישפיע. גם החזרה שלך לעבודה עלולה להשפיע וליצור רגרסיה.
בכל מקרה, התחלת בתהליך הקניית הרגלי שינה. כל הכבוד! והגעת להישגים יפים. יחד עם זאת, לא כדאי להישאר במקום הרבה זמן כי השארות במקום משמעו ללכת אחורה. לכן, הקפידי לוודא שהיא לא עייפה מדי, והמשיכי להיות עקבית. במיוחד עכשיו היא זקוקה למשהו מוכר וזה אופן ההרדמה בלילה. אחרי שתחזרו להרדמות רגועות יותר תוכלי להמשיך ולהתקדם עד שהיא תדע להירדם כשאת לא בחדר.
ובכל מקרה, אם צריך, כי היא בוכה, גשי אליה יותר פעמים כדי להרגיע אבל לא כדאי לחזור אחורה.

בהצלחה!
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
3. רגרסיה
04/08/2013 20:36
יכול להיות שהיא פיתחה תלות שאני לידה ועכשיו זה כבר לא משפיע עליה? אני לא יודעת מה לעשות כדי להרגיע היא ממש בבכי היסטרי עם דמעות עד שאני מרימה אותה. אני רק מניחה אותה והיא צורחת.
מאת: mayagili
4. יכול להיות
05/08/2013 12:22
אני מציעה לך לפנות אלינו טלפונית. נוכל לעזור לך יותר בתהליך פרטני ולאחר אבחון מאשר בתשובת פורום כללית.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
5. רגרסיית שינה אצל בת חצי שנה
23/10/2018 11:25
שלום,
זקוקה לעזרה! כבר כחודש שלא ישנים כמעט בלילה.
בתי בת חצי שנה ועד לפני חודש היתה נרדמת במיטה לבד או עם קצת עזרה שלנו (ליטוף, נותנים יד).
לאחרונה מתקשה להירדם ומתעוררת בלילה המון או למוצץ או לאוכל.
אוכלת פעם אחת בלילה ולא מצליחה להירדם אחכ מה שיוצר מצב שאנחנו ערים איתה בין שעה לשעתיים בלילה.
הלילות האחרונים היו ממש ממש קשים.
אציין שלאחרונה גם במעון לא ישנה טוב (שעה בבוקר וחצי שעה-שעה בצהריים). אני נותנת לה לישון אחהצ כחצי שעה כדי שלא תגיע בעייפות יתר לשנת לילה. אני משכיבה אותה לשנת לילה ב6 וחצי-7

אשמח לעזרתכן!
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד