דחוף תינוק בן 5 חודשים נרדם רק בהנקה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. דחוף תינוק בן 5 חודשים נרדם רק בהנקה
03/12/2013 20:18
בני בן 5 חודשים הוא יונק מלא בדרך כלל כל 2 למרות שניראה לי שהוא יכול להחזיק מעמד יותר והכי קשה זה שהוא נרדם רק בהנקה ועוד יותר קשה זה שהוא לא מוכן לקחת מוצץ בקיצור אני המוצץ שלו והוא כל שעה וחצי בלילה מתעורר בבכי ורוצה להירדם עלי איך שאני מחזירה למיטה הוא מתעורר ובוכה,התחלתי היום להפסיק לו את התלות בין האוכל לשינה ,קודם האכלתי אחכ קילחתי ואז השכבתי אותו במיטה והוא הייה ממש עייף אבל לא הפסיק לבכות בערך 40 דקות עד שנרדם מתוך בכי ואני כל הזמן הזה מלטפת אותו אומרת ששש.. מרגיעה מידי פעם הרמתי אותו הרגעתי ואז החזרתי שוב בקיצור עד שנירדם...השאלה שלי הדחופה בפעם הבאה שהוא קם לאכול מה אני אמורה לעשות הרי מתוך שינה הוא קם ובטוח ירדם עליי??? אז מה עושים???איך ממשיכים מכאן ברגע שהוא מתעורר בלילות
מאת: אורח/ת
2. דחוף תינוק בן 5 חודשים נרדם רק בהנקה
04/12/2013 8:37
היי,

ראשית, כל הכבוד על ההחלטה להתחיל בתהליך שיהיה המון בהצלחה!
שנית, בלילה רוב התינוקות אוכלים בעיניים עצומות ולכן זו לא האינדיקציה האם הוא ישן או ער. תתחילי לעקוב אחר קצב היניקות וללמוד אותו. כשקצב היניקות אחיד ומשמעותי וחזק סימן שהוא אוכל ואז אל תפריעי לו. כשקצב היניקות מתחיל להיחלש, מעט יותר עצירות ויניקות חלשות זה סימן שהוא כבר לא אוכל אלא מתנמנם עליך ומשתמש בך כמוצץ. זה הזמן שבו את צריכה לנתק אותו ואז להרגיע אם הוא בוכה ולהכניס למיטה כשהוא רגוע ושם להמשיך באותה הרדמה כמו בתחילת הלילה.
אם הוא כבר נרדם-אל תעירי אותו. במקביל תשמרי על אותו פער שעות של שעתיים כמו ביום ואל תתני לו לפני כן.

בהצלחה!!
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד