מיעוט שינה בבן חצי שנה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. מיעוט שינה בבן חצי שנה
01/01/2014 0:04
שלום, בני בן חצי שנה. עד לפני כחודש וחצי נרדם בלי בעיה וישן בצורה מסודרת גם ביום וגם בלילה. אמנם היה רגיש למעברים אבל נרדם גם ברעש שאחיו בן השנתיים משתולל סביבו
לפני כחודש וחצי התחיל להתעורר חצי שעה לאחר שנרדם לשנת לילה והתקשה מאוד להירדם. מאז חלה הידרדרות לא ישן כמעט במשך היום, כשעה וחצי במצטבר, מתעורר הרבה בלילה, לעיתים לבקבוק ולעיתים נראה כסתם...
יש לציין שהשינוי היה בעיקר אחרי שהיה חולה. בנוסף אובחן כסובל מטונוס גבוה דבר שאנחנו מטפלים בו ויש שיפור ניכר. סובל גם בחודש האחרון מפריחה\יובש בגוף.
לא יודעת אם יש קשר בין הדברים אבל תחושת הבטן לא טובה.
למרות שישן מעט הוא ילד חייכן, רגוע שיודע להעסיק את עצמו.
רציתי לדעת אם מישהו יודע אם יכול להיות קשר בין טונוס גבוה, פריחה ובעיות בשינה. ומה אפשר לעשות כדי להרגיל אותו לשנת לילה מלאה ולפחות שינה אחת ארוכה ביום.

אנו עושים הכל לפי הספר, טקס שינה, אוירת שינה בחדר, שמתעורר לא מדברים ומשתדלים לא להרים

קצת ארוך, אבל אשמח לתגובות...
מאת: yarden2707
2. מיעוט שינה בבן חצי שנה
01/01/2014 13:58
היי,

יכול להיות קשר בן טונוס גבוה לחוסר נוחות בשינה, אבל טונוס גבוה לרוב זה משהו שנולדים אתו וכנראה ליווה אותו עד עכשיו, לכן, קשה לי להניח שזה התחיל להפריע לו רק בחודש האחרון.
בנוגע לפריחה- תלוי מה זה ובעיקר מה ההשפעה שלה, אם זו פריחה שמגרדת (למשל אסטמה של העור) אז לפעמים היא מפריעה מאוד בלילה.

איך הוא היה נרדם קודם ואיך היום? בדר"כ האופן בו הוא נרדם ומה הוא צריך במהלך היקיצות אלה הסיבות להתעוררויות.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד