בקיעת שיניים ושינה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בקיעת שיניים ושינה
02/03/2014 14:45
שלום,

אני אמא לתינוקת בת חצי שנה שהתחילו לבקוע לה שיניים, עד כה נרדמה עצמאית יפה עכשיו ברגע שאני מזהה סימני עייפות אני כמובן מניחה אותה לישון והיא מתחילה לדבר ללא הפסקה ממש מסרבת להרדם לאחר כ 10 דקות היא מתחילה ממש לבכות כבר ולהתעצבן אני לא יודעת באיזה שיטה לנקוט כדי לא לגרום לה עכשיו להרדמות בעצמאות עזרה חיצונית כלשהי.
אני בטוחה שזה הזמן שהיא רוצה לישון אני פשוט לא יודעת מה לעשות
תודה רבה לך!
מאת: אורח/ת
2. בקיעת שיניים ושינה
02/03/2014 15:26
היי,

בקיעת שיניים משפיעה על מהלך 2-3 לילות, לרוב לא יותר מזה ויש לזה לרוב גם ביטויים במהלך היום. תינוקות שיש להם הרגלי שינה טובים יכול להיות שגם לא ירגישו בזה.
לכן, במידה ומדובר ביותר לילות מזה, אז ככל הנראה לא מדובר בשיניים.
הירדמות עצמאית היא כזו שמתרחשת גם בלילה וגם בשנות היום. במידה וזה כך אז כשהיא בוכה גשי אליה הרגיעי את הבכי במיטה (ליטוף, טפיחות וכו..) אם הבכי אינו נרגע אז הרימי לידיים כדי להרגיע והחזירי למיטה. חשוב מאוד כשהיא רגועה לצאת מיד מהחדר כשהיא עדיין ערה על מנת שבסופו של דבר היא תמשיך להירדם עצמאית.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
3. בקיעת שיניים ושינה
02/03/2014 16:07
תודה
הבעיה היא בעיקר ביום בלילה היא חוזרת לישון ומתעוררת מוקדם ב5 בבוקר
4. בקיעת שיניים ושינה
02/03/2014 17:49
אז הייתי בודקת שוב את זמני השינה, או לדחות או להקדים.
במקביל מומלץ להרדים בחדר חשוך ולעשות גם טקס שינה קצר גם בבוקר (אחר מהטקס בלילה)
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
5. בקיעת שיניים ושינה
02/03/2014 18:11
כן זה בדיוק מה שאני עושה לא מבינה מה קרה במזן האחרון.אני מלטפת ואיך שמפסיקה היא שוב בוכה
לגביי הרדמות בחדר חשוך. זה לא יגרום לכך שלא תוכל לישון באור?
6. בקיעת שיניים ושינה
02/03/2014 20:04
הרבה יותר נעים לישון בחושך (גם לנו). בחושך מופרש הורמון השינה ולכן זה הרבה פעמים מקל על ההירדמות.
אבל זו כמובן דעתי, את יכולה להחליט אחרת וזה גם בסדר.
כשאת מרגיעה אותה תמשיכי לשים לב שהיא גם לא מתנמנמת תוך כדי כי זה מספיק כדי לקשר את המגע להירדמות (גם אם אין הירדמות ממשית)
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

7. בקיעת שיניים ושינה
03/03/2014 10:23
ז"א שעם אני מלטפת אותה בכדי להרגיע והיא מנמנמת אז זה לא יוצר תלות?
8. בקיעת שיניים ושינה
03/03/2014 15:11
ההיפך, כתבתי לשים לב שהיא לא מתנמנמת.
המגע צריך להיות רק לצורך הרגעת הבכי ולא מעבר. התנמנמות בזמן המגע יוצרת תלות בדיוק כמו הירדמות.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

9. בקיעת שיניים ושינה
03/03/2014 16:42
אוקיי אני מבינה

תודה
10. דרושה אמא עם תינוק לצילום מוצר תינוקות
08/06/2015 14:09
שלום, אני מוכרת שרשרת חרוזים לאמהות, עשויה מחומר כמו המוצצים, ושרשראות ענברים להקלה על כאבי בקיעת שיניים. מחפשת אמא עם תינוק שמוכנה להצטלם עם המוצרים הנ"ל. התמונה תופיע באתר האינטרנט ובתווית המוצר.
כרגע אין תקציב גדול לשלם ל"דוגמנית", אבל בהחלט תוכלי לקבל את הסט של השרשרת והענברים בתמורה לצילומים
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד