9 חודשים- התעוררויות תכופות בלילה וידיים

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. 9 חודשים- התעוררויות תכופות בלילה וידיים
27/09/2014 21:27
הי
בני בן 9 חודשים ובימים האחרונים הלילות לא לילות...
נרדם בטקס שינה קבוע בדרכ בין 1830-1900 ומתעורר הרבהההה מאוד במהלך הלילה,כל שעה וחצי-שעתיים ולפעמים כל שעה. מתעורר בבכי קורע לב, לא רוצה מוצץ ולא מוכן לחזור לישון עד שאני מרימה אותו על הידיים ואז נרדם עליי תוך שתי דקות וחוזר למיטה.

עד לפני כשבועיים היה יונק בין 4-5 פעמים בלילה (במקביל אוכל גם מוצקים כמובן) ולאט לאט עם הרבה אהבה הרגלתי אותו לינוק בין פעם לפעמיים במשך הלילה. זה לא היה קל אבל הגענו למצב הזה ובמקביל הוא ישן יותר חזק וליותר זמן. עד עכשיו....
לא ברור לי למה?! מה אני עושה לא בסדר?
אני מבינה שעכשיו אני יוצרת לו תלות בידיים אבל מה אפשר לעשות? ניסיתי מוצץ, טפיחות,ליטופים והרגעה במיטה מספר פעמים שנמשכו אפילו שעה או יותר ובסוף "נכנעתי" ונתתי לו להירדם עליי כי הוא כבר היה גמור. וגם אני כבר גמורה
בקיצור.....אשמח לעצות,הארות והערות. תודה(:
מאת: אורח/ת
2. 9 חודשים- התעוררויות תכופות בלילה וידיים
28/09/2014 15:40
היי,

אני מבינה שזה מאוד מאוד קשה אבל כיון שהוא למד שבסופו של דבר הוא "מקבל" את הידיים ונרדם בהם אז זה רק ממשיך ומתגבר ויוצר יקיצות נוספות. לכן, עם כל הקושי, ככל שתהיו עקביים יותר כך ההרדמות יהיו קצרות יותר ופחות יקיצות.
על מנת שכמות היקיצות תרד ותפסק חשוב ללמד אותו להירדם הירדמות עצמאית. שזה אומר בסופו של דבר ללא נוכחות שלכם וללא אוכל במהלך הלילה.
כרגע- לא לאפשר לו להירדם בזמן האוכל ובהדרגה להמשיך ולהוריד גם את הארוחות הללו. במקביל, להרדים אותו עם מגע רצוף כל הזמן עד הירדמות, אם הוא בוכה אפשר להרים ולהרגיע ואז להחזיר למיטה (ער) להמשך מגע, כך עד שיירדם. אם זה יהיה מדויק ועקבי את אמורה לראות את השיפור בערך לאחר 3-4 לילות.

בהצלחה!
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד