שינת יום.

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. שינת יום.
13/11/2014 14:22
צהריים טובים אני כתבתי פה לפני כשבוע וחצי על הירדמות עצמאית של תינוקת בת.חמישה חודשים העצות שלכן הועילו מאוד וחיזקו אותי מאוד בהחלטה להתחיל את התהליך. כבר שבוע שאנחנו מרדימים את הקטנה במיטה ללא נידנוד או קיפוץ על כדור הקטנה החליקה לשינוי בדפוס ההרדמה ללא בעיה או בכי בכלל ההשכבה בלילה מהירה מאוד נותנים לה מוצץ וטיטול בד והיא הולכת לישון כאשר לפעמים היא תתעורר ותבקש מוצץ ותחזור מיד לישון.כך שבלילה היא למעשה ישנה משבע עד שבע ללא התעוררויות לאוכל.. עד כאן מצויין.
הבעיה שלי מתחילה בשנות הבוקר והצהרים הקטנה אומנם הולכת לישון ללא בעיה אבל לאחר חצי שעה היא מתעוררת ומקשקשת לה במיטה אם בבוקר היא ישנה חצי שעה אז בדרך כלל היא.תישן שנת אמצע של חצי שעה כשעה וחצי לאחר השנת בוקר בצהריים אני משכיבה אותה היא נירדמת.ללא קושי ושוב מתעוררת.לאחר חצי שעה ואז אני יושבת לידה שמה לה יד על הגב עד שהיא נירדמת(לוקח לה בין עשר דקות.לעשרים דקות.לחזור לישון)ואז היא ישנה.שוב לארבעים דקות במקרה הטוב חצי שעה במקרה הרע ואז התהליך המתיש מתחיל שוב..אני מרגישה שאני מפספסת משהו או שאני מרגילה אותה לא טוב עם זה שאני עוזרת לה לישון? .. מה אני עושה לא בסדר?
):
תודה על העזרה
מאת: אורח/ת
2. מידע נוסף שאולי חשוב
13/11/2014 14:31
בהרדמות היא מקבלת מוצץ וטיטול ואנחנו יוצאים מהחדר היא מסתובבת קצת לצדדים ונרדמת לבד גם בהרדמות בוקר וצהריים זה ככה אחרי שהיא מתעוררת אני מנסה להאריך לה אותם ויושבת לידה ושמה לה יד על הגב עד שהיא חוזרת לישון. בלי השינה במהלל היום היא עיפה ועצבנית מאוד מהר
..
3. שינת יום
13/11/2014 14:59
הי,

אני שמחה לשמוע שיש שיפור בהרדמות.

אם היא הולכת לישון לבד ולפי סמני עייפות ובכל זאת השנות קצרות אפשר לנסות להאריך לה את השינה ע"י כניסה כ 10 דקות לפני שהיא אמורה להתעורר ואז לתת לה מגע עדין שיעזור לה להמשיך לישון. אם היא מתעוררת ואת מחזירה לישון עם מגע את מחזירה את התלות שלה במגע שלך. המטרה שלך צריכה להיות להמשיך לה את השינה ולא להחזיר אותה לישון.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
4. תודה על התגובה המהירה
13/11/2014 15:09
תודה אני אנסה ככה כבר ממחר אבל אם היא מתעוררת במחשבה שאני לא רוצה לגרום לתלות להתפתח אז לא לגעת בה בכלל? אם היא בוכה להרים ולהוריד? לא להוציא אותה מהמיטה בכלל כל הזמן שהיא אמורה לישון?
5. שינת יום
13/11/2014 16:15
אם היא התעוררה אחרי חצי שעה אז כבר תוציאי אותה מהמיטה ותסיימי את השינה.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד