תינוק בן 9 חודשים -מתעורר קבוע בלילה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

46. תינוק מתעורר הרבה בלילה
15/11/2015 19:44
כדאי ללמד אותו להירדם באופן עצמאי ובמיטה שלו וזה יפסיק את ההתעוררויות ויקל על ההרדמות.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
47. הילד שלי בן10 חודשים לא יושן טוב ומתעורר כל לעלה
23/02/2017 7:26
היי ראשית כל שמה דינה מור ובני דניאל בן 10 חודשים , מתעורר כל לילה... נעמד על המיטה ומסרב לחזור לישון . הוא
לא אוכל בלילה כבר מגיל 3 חודשים לא נרדם עם בקבוק ולא יושן איתי במיטה למרות שמרוב תסכול וייאוש הבאתי אותו למיטתי כמה פעמיים אחרונות אנחנו גרים אצל חמותי והמיטה שלו צמודה למיטתנו איי לי מושג ממה זה נובע הוא תמיד היה מתעורר אך לדקה שתיים וכעת הוא מסרה לחזור לישון נעמד עד שלא אקח וארם אותו לא חוזר לישון אתמול שעתיים כמעט שהיתי איתו על זה השכבתי ליטפתי איך שנכבשתי חזרה הוא קם ובוכה וככה כך כמה זמן לבסוף לקחתי אותו למיטה שלנו לכמה ד׳ ולאחר מכן החזרתי למיטתו שניסה לקום ממנה ובסוף נרדם היה גמור במהלך היום יושן שתי שינות אחת ב9 עד 11 והשנייה מ2 בערך עד 4 ומשהו לפעמים שלוש כד חמש אני כמעט בטוחה שהוא יושן יותר מידי במהלך היום, נרדם בדרכ לא בכוחות עצמו לבד וגם לא ממש תלותי אננ מלטפת מרגיעה מדליקה שושר שעושה שששששש וככה יוצאת לפעמים קם בוכה נעמד נכנסת לחדר משיכה שוב פעם אומרת מילים נעימות וזה יכו לפעמים לקחת 3 פעמים ולפעמים ישר נרדם ולפעמים קם פעם אחת ולאחר שאשכיב שוב ירדם
אין לי מושג מה קורה אני אובדת עצות
יש לו כבר 6 שיניים ומתחילה לצאת ב7 לא חושבת אבל שזה קשור כי במיטה שלנו לא בוכה אז באמת לא יודעת מה לחשוב ואשמח לכל ייעוץ ועזרה
מאת: אורח/ת
48. ליאור
01/03/2017 2:25
דרושים אנשי מכירות שיודעים להביא לקוחות שיקנו מאיתנו אתרים/מערכות, יש לנו מערכת שמוכרת מוצרים וירטואלים ופיזיים, ממש כמו חנות וירטואלית, אנחנו מחפשים אנשים שיודעים להביא לקוחות שיקנו את המערכות/אתרים שלנו, שכר גבוה מאוד! השכר הוא לפי תוצאות בלבד, לפניות צרו קשר buyandsellcustomers1@gmail.com
49. תינוק בן 9 חודשים שמתעורר כמה פעמים בלילה
07/10/2018 5:33
שלום, שמי עדן ואני אמא לשני בנים מתוקים. הגדול בן 2.9 והקטן בן 9 חודשים. עד עכשיו שניהם היו ישנים לילה שלם ולאחרונה התינוק שלי מתעורר פעמיים בלילה (כשהוא בוכה בכי היסטרי ) בשעות קבועות: בפעם הראשונה-סביבות עשר ובפעם השנייה בסביבות ארבע. ורק כשאני מביאה לו לאכול הוא אוכל , נרגע ונרדם. חייבת לציין שבמהלך היום ישן באופן מסודר - שנת בוקר שעה וחצי ושנת צהריים שעה וחצי ולאחרונה הפסיק לישון את שנת אחה"צ. בנוסף יש לו טקס שינה קבוע והוא נרדם עצמאית בסביבות שש וחצי - שבע בערב. וגם יודע לקחת מוצץ באופן עצמאי.
אשמח לשמוע מה ניתן לעשות כדי להחזיר אותו לישון לילה שלם.
50. בת שנה מתקשה להירדם ומתעוררת מספר פעמים בלילה
07/10/2018 17:36
הייי הבת שלנו בת שנה,הולכת לישון במיטה שלה בחדר משותף עם אחותה בת ה5 שישנה לילה שלם. עד לפני כחודש ישנה לילה שלם בלי בעיה והיינו מניחים אותה במיטה וישנה. לאחרונה, החל קושי בהירדמות, וכן התעוררויות מרובות בלילה שבהן מרימים אותה ומרגיעים (לא אוכלת בלילה).
אנחנו מכירים את השיטה כי עברנו ייעוץ שינה עם הגדולה, וכעת ניסינו להתחיל תהליך עם הקטנה. לשבת לידה משלב 1. הבעיה שהיא ממש מתקשה להירדם עדיין כשיושבים לידה (לא רגילה שיושבים לידה) וכן משחקת ונעמדת 100 פעם כשאנחנו לידה. אנחנו משכיבים כל פעם מחדש. (כמובן שאם יוצאים מהחדר היא בוכה וגם באמצע הלילה מתעוררת בבכי).
מה לעשות?? אם מתחילים איתה תהליך מהתחלה, מה עושים שכששמים עליה יד ויושבים לידה היא משחקת לי עם היד ונעמדת כל רגע ומוציאה את הסדין מהמיטה ועוד...
51. תינוק בן 9 חודשים מפתיע כל לילה מחדש
11/12/2018 18:51
שלום רב,
יש לי תינוק בן 9 חודשים שכל לילה קורה איתו משהו אחר, לעיתים בודדות מאוד מצליח לישון 10 שעות רצוף ( 3 פעמים בחודש ), ורוב הלילות קם מספר פעמים במהלך הלילה, בצרחות מאוד מאוד חזקות - סוג של אימה, מנסה מוצץ רוב הפעמים זה עובד אבל בפעם ה2 או ה3 שזה קורה במהלך הלילה המוצץ כבר לא מרגיע ואז אני מנסה עם מים וגם לא מצליח לעיתים , אך לצערי ברוב המקרים הוא לא מפסיק לצרוח (לא בכי אלא ממש צרחות) עד שמקבל את הבקבוק עם הפורמולה, מנסה מאוד להקפיד איתו על 3 שעות שינה במהלך היום ולשים אותו לשנת לילה די מוקדם ( ב18.30 בדרכ), נרדם במיטה בכוחות עצמו לעמים עם בקבוק ולפעמים בלי, אוכל מאוד יפה במהלך היום , יש לנו עוד ילדה עוד מעט בת 3 ובגלל הפחד שהיא תתעורר גם אני נותנת לו בקבוק, בגיל הזה הם עוד זקוקים להאכלת לילה? אם לא איך ניתן לגמול אותו מזה בצורה תקינה?
54. אני רוצה להמליץ לכם על מעצבים מומחים שעושים עבודות מקסימות
10/04/2019 22:45
עיצוב גרפי, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב באנרים, עיצוב דפי נחיתה, ועוד בברנדינג 10 http://branding10.com/
56. שיחות סקס ארוטיות בטלפון 053-3723266 בר
03/05/2019 0:44
055-9419758 מרינה
שלחו וואצפ
59. תינוקת כבת שנה וחודשים ללא שיינה רצופה בלילה
16/10/2019 2:01
היי אני אמא לילדה רביעית כבת שנה וחודשים
לא זכור לי לילות כאלה זוועתיות
הילדה לא יישנה לילה רצוף אני מכניסה אותה לישון בסביבות 21:00 בערב היום שהיא נכנסה לגן בתחילת שנה עד אז לא היה שעה קבועה לשיינה, בכל אופן הילדה יכולה להירדם עם בקבוק ולישון עד 22.30 בערך אולי יותר וזהו מאז כל השיינה מלוות בצרחות וכחה זה כל לילה כל יום והיא יכטלה לצרוח שעות לישון עוד כמה דק תוך כדי ליילל ושוב לצרוח כחה כל יום כל לילה
ממש ייאוש תיסכול ילדה רביעית האחים שלה כבר מגיל קטן מאוד היו יישנים לילות רצופים
ממש קשה לתפקד למחרת ועוד ללכת לעבודה

מה אפשר לעשות אני בזמן בכי חוץ מללאף אותה וללחוש ששששש לא עושה כלום לא מרימה לא מדליקה אור חוץ מהאור שיש בחדר מסדרת לה תנוחה עם הגוף וזהו
לרוב נותנת לה בקבוק אוכל כדי שיהיה שקט לקצת זמן והיא אכן לרוב אוכחצ ונרדמת עם הבקבוק לא מסיימת תאוכל אבל הירדמת זה נותן לי עוד קצת שקט אהי אפילו לא מזיזה ממנה תבקבוק רק כדי שיהיה שקט

וי מה עושים אני לא רגילה למצבים כאלה
63. דרושים לעבודה מהבית בהזנת נתונים, תמלול הקלטות, כתיבת משפטים או מאמרים
09/12/2020 4:13
דרושים לעבודה מהבית בהזנת נתונים, תמלול הקלטות, כתיבת משפטים או מאמרים, תרגום ועוד, לפרטים על המשרה שלחו לי וואצפ 052-6540924
שעות עבודה נוחות, וללא ניסיון
64. תינוק בן 9 חודשים שמתעורר כל שעה-שעתיים בלילה
31/01/2023 12:04
היי
אני אמא לתינוק ראשון, מתוק ומפונק... אני כבר ממש לא יודעת מה לעשות, הוא לא נירדם בשום צורה חוץ מתוך כדי הנקה או סיבוב בחוץ בעגלה ובמהלך היום גם זה לפעמים לא מרדים אותו, נידנודים בעגלה לפעמים עוזרים אבל זה רק כשהוא ממש עייף, ובלילה הוא מתעורר כל שעה- שעתיים בערך בוכה מתוך שינה ואם אני נותנת לו לנסות להירדם לבד זה מגיע לצרחות, ניסיתי לילה אחד לתת לו להירדם לבד כשאני לידו אבל הוא פשוט נעמד בלול ובכה שאני ארים אותו, הוא גם הולך לישון בשעה 22:00 בערך כי כשניסינו להרדים אותו יותר מוקדם הוא פשוט התעורר אחרי שעתיים והתחיל בוקר מחדש או שפשוט התעורר לנו בארבע לפנות בוקר וגמר את השינה שלו...
אני בקושי ישנה וכבר ממש חסרת אונים
אשמח אם תוכלי לעזור לי ולתת לי עצות מה לעשות
תודה רבה!
65. תינוקת בת 8 חודשים כמה הרבה בלילה
14/06/2023 14:57
שלום,
ביתי בת ה-8 חודשים מתעוררת המון בלילות. אני מרגישה שאני לא מצליחה לפענח את השינה שלה וזה מתיש. סך הכל הכל לפי הספר, היא ישנה פעמיים ביום בצורה מסודרת שעה בבוקר ושעה וחצי/שעתיים בצהריים, הולכת לישון בין 7 ל8 בערב אחרי טקס שינה מסודר. נרדמת במיטה לבד (אנחנו עדיין יושבים לידה בחדר בהרדמה). לא תלויה בהנקה ההירדמות אבל כן יונקת בלילה פעמיים, שאר הפעמים מסתפקת במוצץ או פשוט בכך שניגשים אליה.
ניסיתי שינויים כמו לחמם את החדר, לקרר את החדר, להחשיך לגמרי, להשאיר אור קטן, חשבתי אולי משהו מהסביבה לא מתאים ועדיין ללא הצלחה.
הדבר היחיד שנשאר שיכול להיות המקרה הוא שהמיטה שלה אצלינו בחדר עדיין בגלל ההנקות בלילה לא רואה איך אפשר להעביר אותה לחדר משלה. חייבת לציין שלא מתעוררת מכך שאנחנו נכנסים או יוצאים מהחדר.
בבקשה כל טיפ יעזור 🙏🏻
קודם 1 | 2 | 3 | 4
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB