שינויים בדפוסי שינה בעיקבות מחלה וכניסה לגן

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. שינויים בדפוסי שינה בעיקבות מחלה וכניסה לגן
31/12/2014 20:33
שלום ביתי בת שבעה חודשים ישנה לילה מחאה משבע עד שבע ללא התעורריות לאוכל. נרדמת עצמאית במיטה לאחר אמבטיה אוכל שיר וחיבוק. לפני שלושה שבועות הכנסנו אותה לגן היא חטפה כמה מחלות בדרך אבל הצלחנו לשמור על הרגלי השינה אם זאת בשבוע האחרון הכל השתבש לנו הילדה חטפה עצירות קשה שהכאיבה לה והפריעה לה לישון במהלך אותו הלילה עברנו איתה אמבטיה ידיים מסאג רק כדי שתרגיש טוב יותר המצב שלה השתפר מעט מהכיוון הזה אם זאת מאז (בשלושה ימים האחרונים) היא ישנה הרבה פחות טוב מתעוררת ובוכה אנחנו לא מרימים ישר אלא נותנים מוצץ מלטפים ולוחשים לפעמים זה מספיק ולפעמים צריך.להרים אותה להרגיע אותה ואז היא חוזרת לישון.. האם עשינו טעות באותו הלילה ששינה לה את הדפוס? אם כן בהנחה שעדיין יש לה כאבי בטן איך רצוי לנהוג כדי שהדפוב הטוב ישמר והחא עדיין תקבל את הביטחון שהיא צרכה? והאם כל התעוררויות האלו יכולות להיות קשורות למעבר לגן או לחלמות? איך רצוי לנהוג?
תודה מראש.
מאת: אורח/ת
2. שינויים בדפוסי שינה בעיקבות מחלה וכניסה לגן
01/01/2015 10:44
הי,

עשיתם בסדר גמור באותו לילה שהיא לא הרגישה טוב. מלילה אחד הרגלי השינה אינם מתקלקלים.
כשהיא בוכה גשו אליה (אפשר להמתין כמה שניות כדי לוודא שהיא אינה נרגעת מעצמה ואם לא אז לגשת) הרגיעו בליטוף וכשהיא רגועה צאו מהחדר (כשהיא עדיין ערה ונרדמת לבד- זה החלק החשוב).
אם היא יודעת לקחת מוצץ בעצמה נסו פחות לעשות במקומה (כלומר, לא להכניס לה לפה אלא ללמד אותה לקחת אותו לבד), גם פה- פעם פעמיים לא ישנו הרגל טוב.
יכול להיות שיש קשר לכניסה לגן וליקיצות צריך לבדוק כיצד היא ישנה בגן והאם היא לא מגיעה עייפה מדי ללילה. עייפות יתר גורמת ליקיצות.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: אורח/ת התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד