בועט וזז ולא נרדם

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בועט וזז ולא נרדם
10/01/2015 2:23
שלום רב,
בני בן 4 חודשים בשבוע-שבועיים האחרונים הוא מתעורר קבוע בזמנים שונים במהלך הלילה בדרכ באיזור 1 בלילה ומשם יכול לבלות שעה וחצי בניסיונות הרדמות, לפחות כך זה נשמע, אני שומעת את הנשימה שלו נרגעת, כאילו נרדם ואז הוא זז והנשימה נשמעת עירנית יותר ואני יודעת שהוא התעורר ככה הוא יכול להעביר שעות בלי לישון לפעמים מצליח להרדם ולפעמים קורא לנו כשנמאס לו לנסות לבד, אנחנו נותנים מוצץ אם צריך ומכסים מחדש בדר"כ זה מספיק לו מבחינת ההתערבות שלנו, ואז הוא שוב יכול לנסות לחזור לישון.
חשוב לציין כי זה לא היה כך בעבר, כמו כן הוא נרדם בעצמו אחרי טקס השינה ואני מקפידה לא להשאיר אותו ער מעבר לשעה וחצי לפני טקס השינה ( אולי עושה טעות ) שלא יהיה עייף מדי.
אומנם נכון לכרגע הוא ברוך השם לא בוכה על כך שלא מצליח לחזור לישון אבל אני מרחמת עליו וגם דואגת להתפתחות התקינה שלו
למה זה קורה? ומה ניתן לעשות?
מאת: אורח/ת
2. בועט וזז ולא נרדם
12/01/2015 15:23
לשים לב לסמני עייפות זה מאוד נכון לשיפור איכות השינה בלילה. לא צריך להיות מדויקים על שעה וחצי אלא אם זה לפי סמני עייפות וזה מתאים לבנך.

כל עוד הוא אינו בוכה וחוזר לישון בכוחות עצמו ללא התערבות שלכם, זה משהו שצפוי לחלוף. ( גם סמני עייפות יעזרו כאן)
במידה והוא בוכה וזקוק לעזרה צריך לבדוק למה הוא זקוק ולהתערב כמה שפחות על מנת שהרגלי השינה ישארו טובים.
כרגע, עזרו עם המוצץ אבל ככל שהוא ידע להסתדר בעצמו אפשרו לו לבד.

הרבה פעמים סביב גיל 4 חודשים יש שיבוש של הרגלי השינה. השתדלו לשמור על ההרגלים הטובים.
עייפות יתר יכולה להוביל לזה וגם הירדמות עם עזרה.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד