הרדמות עצמאית

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. הרדמות עצמאית
01/02/2015 19:58
שלום, בתי בת קצת יותר מארבעה חודשים. בשבועיים האחרונים לערך התחלתי ללמד אותה להרדם לבד אחרי שמשום מה היא התחילה להתעורר לי כל שעה בלילה והבנתי שזה אמור לפתור את הבעיה. תוך זמן קצת זה באמת עזר וכיום היא מתעוררת כל ארבע שעות בדרך כלל בשינת לילה.
עם זאת, יש לי בעיה. כשאני מרדימה אותה לשינת לילה (ולכל שינה למעשה), אני משכיבה אותה במיטה שלה (או שלי לעיתים), מחזיקה לה את היד ומחכה איתה שהיא תרדם. למרות שעבר הרבה מאוד זמן מאז שהתחלנו את האימונים, היא עדיין בוכה עד שהיא נרדמת בכל לילה. לעיתים זה עד כחמש דקות, לעיתים הרבה יותר (לא יותר מרבע שעה לדעתי). אני לא מרימה אותה, אלא רק מחזיקה לה יד ולוחשת לה לילה טוב ואמא פה... לעיתים כשהיא ממש מתפרעת אני מחזיקה אותה עד שהיא נרגעת ומחזירה אותה למיטה, ולאחר מכן היא נרדמת לבד יותר בקלות.
למרות שזה מאוד עזר לי בלילה, שכן היא מתעוררת בזמנים סבירים, אני לא מבינה למה היא עדיין מרדימה את עצמה בבכי כל פעם מחדש ולא יודעת עדיין להרדם לבד מבלי לבכות.
אודה לעזרה!!!
מאת: אורח/ת
2. הרדמות עצמאית
03/02/2015 15:29
היי,

צריך לבדוק כמה דברים:
1. האם היא הולכת לישון בשעה הנכונה לה ולא עייפה מדי (או לא עייפה מספיק).
2. האם יש טקס שינה שמרגיע ומביא אותה נינוחה ומוכנה לשינה.
3. האם לא נוצר מצב של בלבול במענה לבכי. חשוב שההרדמות יהיו תמיד עקביות ואותו הדבר. כשאת נותנת לה מגע והמגע אינו עוזר או מרגיע אז אפשר ורצוי להרים על הידיים ולהרגיע. לא רק כשהיא מגיע להתפרעות כי למעשה אנחנו רוצים למנוע את ההגעה לזה. חשוב כשהיא חוזרת למיטה אחרי שנרגעה על הידיים שתחזור ערה כלומר, מיד כשהיא נרגעת להחזיר אותה למיטה.
אם הדברים נעשים נכון אחרי 3-4 לילות כבר אמור להיות שיפור בהרדמות. אם לא, צריך לבדוק מהיכן מגיעה ההתנגדות למיטה ולשינה.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד