התעוררויות בלילה תינוקת בת 11 חודשים

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. התעוררויות בלילה תינוקת בת 11 חודשים
19/02/2015 1:33
היי יש לי תינוקת בת 11 חודשים לפני כשבוע התחלנו את שיטת החמש דקות וזה עבר חלק והיא נרדמת לחלוטין לבדה...מניחים במיטה אומרים לה לילה טוב והיא נרדמת לבד.
מתחילים את טקס המקלחת אוכל ולישון בשעה 18:30 והיא נרדמת ב19:15
מכיוון שאין לנו עדין אפשרות להעביר אותה לחדר משלה כל לילה שני היא מתעוררת בחצות ונשארת ערה במשך שעתיים ...אנחנו יוצאים מהחדר אך היא שוכבת מיטה ערה וכל רבע שעה בוכה קצת ונרגעת לבדה...מה גורם לה להתעורר ואיך אפשר לגרום לה להמשיך לשיון רציף כמו בלילות אחרים...
מאת: אורח/ת
2. התעוררויות בלילה תינוקת בת 11 חודשים
19/02/2015 21:18
הי,
קשה לי לדעת מה הסיבה כיון שחסר לי מידע.
אני לא חושבת שבלילה אתם צריכים לצאת מהחדר אלא לחזור למיטה שלכם ולהמשיך לישון. כשהיא תהיה בחדר משלה ולא תיכנסו אליה והיא תסתדר בעצמה אז זה יפסק.
מעבר לזה, כדי להבין מה הסיבה צריך לבדוק מה היא צריכה מכם ואיך היא חוזרת לישון ומה קורה בשנות היום וכו..
כאמור, אם היא נרדמת בכוחות עצמה ללא שום עזרה מכם גם באמצע הלילה וגם בשנות היום אז זה צפוי לחלוף.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד