פשוט לא מצליחה לישון

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. פשוט לא מצליחה לישון
22/02/2015 20:55
הבת שלי בת חודשיים.. אין שינה איכותית בכלל!! היא נרדמת בניענוע עגלה או עריסה.. אחרי שנרדמת אני פשוט צריכה לשבת לידה ולהיות עם היד על הדופק.. כל פעם שמתחילה להתעורר צריכה לנענע את העריסה/עגלה כדי שתירדם חזרה רק אחרי איזה שעה לפעמים אפילו יותר היא שוקעת בשינה ולפמים תתחיל לצרוח ולהתעורר..מה עושים אני מויאשת!!!!
מאת: אורח/ת
2. מצטרפת לשאלה (ל"ת)
23/02/2015 15:19
מאת: עדיב
3. פשוט לא מצליחה לישון
25/02/2015 17:40
לא ציינת אם זה בוקר או לילה.
בשנות היום קשה יותר להירדם ולישון.
בלילה, אין צורך לשבת ולנענע אותה אלא לגשת אליה כשהיא מתעוררת ולהרדים מחדש (בשלב זה אפשר עם נדנוד מיטה או מגע במיטה).
אם מדובר על שנות היום, צריך לבחון ולבדוק סדר יום, האם הבוקר והלילה הוחלפו כמו שצריך, וכמה זמן היא כן מצליחה לישון ברציפות ללא נדנוד. שינה טובה מגיעה כשיש סדר יום נכון ושינה לפי סמני עייפות.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
4. הבהרה
25/02/2015 22:58
מדובר בשעות היום.. בלילה לאחר טקס השינה היא נרדמת יחסית מהר ושוקעת בשינה ( יש לציין שנרדמת רק בעגלה ואז אני מעבירה אותה למיטה) היא בדרך כלל קמה ב7 אוכלת וחוזרת לישון עד סביבות 9 וחצי. לאחר מכן היא מתעייפת שוב בסביבות 11 בפיהוק הראשון אני כבר מרדימה אבל מאז והלאה פשוט אין שינה טובה.. זה הרדמות שינה קצרה ואחרי רבע שעה היא פשוט באי שקט ומתעוררת...
מאת: אורח/ת
5. הבהרה
26/02/2015 19:51
היי,

ממה את מתארת זה נשמע כמו עייפות. לדעתי 11 זה מאוחר לה והייתי מנסה קצת לפני אם זה לא עוזר אחרי כמה ימים אז לדחות קצת אחרי.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד