בן חצי שנה מתקשה להירדם

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בן חצי שנה מתקשה להירדם
08/03/2015 9:43
היי בני בן החצי שנה מתקשה להירדם, היה נרדם בהנקה אך מאז שהרגלתי אותו למוצץ מתעורר לאחר ההנקה גם אם הוא קצת רדום וכשאני נותנת לו מוצץ הוא כבר ממש מתעורר.
ושלא נדבר שהוא מתחיל לשחק עם המוצץ .
אני מדברת גם על היום וגם על הלילה נורא נורא קשה להרדים , עם כל הקושי אני לא מרימה על הידיים כדי שלא יתרגל אבל אני קצת מיואשת ..
מה לעשות ?
תודה מראש
מאת: אורח/ת
2. בן חצי שנה מתקשה להירדם
08/03/2015 14:12
היי,
זה אכן לא פשוט וזה לא מובן מאליו שאת לא מרדימה על הידיים. ישר כוח!
ראשית, לגבי ההנקה, השתדלי לא להגיע למצב שבו הוא רדום אלא לנתק אותו כשהוא מתחיל להתנמנם. זה טוב מאוד שהוא לא נרדם בהנקה כיון שזה מה שאת רוצה להשיג על מנת לנתק את הקשר בין האוכל לשינה. את בדרך הנכונה!
אח"כ כדאי להתחיל ללמד אותו גם לקחת מוצץ בעצמו.
אחרי שהוא ער במיטה כדאי להתחיל ללמד אותו להירדם בכוחות עצמו. אם בהתחלה זה ע"י מגע אז אח"כ להפסיק את המגע אח"כ להתרחק ממנו ולבסוף להניח ולצאת מהחדר. כל שלב אפשר לעבור כשהוא כבר הסתגל וללא בכי נרדם בשלב הקודם.

בהצלחה
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
3. תודה עינת ועוד משהו
09/03/2015 8:03
ביומיים האחרונים הוא בוכה כשאני יוצאת מהחדר. אני מנסה להרגיע וזב לא עוזר הוא ממשיך לבכות עד בכי היסטרי שאין סיכוי שהוא יכול להירדם
מה עושים במקרה הזה ?
מאת: אורח/ת
4. המשך
09/03/2015 17:29
עדיף לעשות את התהליך הדרגתי, אם הוא היה רגיל להירדם בהנקה או על הידיים אז עד שתגיעי לשלב בו תוכלי לצאת מהחדר ייקח זמן. כמו שכתבתי קודם כדי להתחיל בהרדמה עם מגע (מגע רצוף עד הירדמות) ורק אחרי שכל ההרדמות הן פשוטות אז להמשיך בתהליך הדרגתי עד שתוכלי להניח במיטה ולצאת
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד