קושי בהירדמות במהלך היום

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. קושי בהירדמות במהלך היום
17/04/2015 13:02
שלום רב, אשמח לדעתכן המקצועית בעניין. בתי בת 3 חודשים, ניזונה מהנקה מלאה. עד לפני כחודש הייתה ישנה נהדר במהלך היום וגם בלילה. בחודש וחצי האחרונים היו מדי פעם ימים בודדים בהם לא הייתה ישנה יותר מ20 דקות במהלך היום, וזאת לאחר ניסיונות רבים להרדימה שוב. בשבוע האחרון העברנו אותה מעריסה למיטת תינוק כיוון שהיה נראה שצפוץ לה שם. במהלך כל השבוע שנת היום קשה מאוד, נרדמת ל20 דקות ולעיתים ל40 דקות. חשוב לציין שאני עורכת טקס שינה שונה במהלך היום שכולל עיטוף בשמיכה. יש לציין כי בלילה ישנה טוב ומתעוררת פעם אחת לארוחה. הוספתי למיטה כריות על מנת שלא יהיה חלל גדול סביבה. כיצד ניתן לעזור לה להאריך את תנומות היום? ניסיתי להעירה קלות כרבע שעה אחרי ההירדמות אך זה לא עבד. בערב קשה במיוחד להרדימה אחרי מקלחת וטקס שינה ללילה וההרדמה נמשכת עד 2200 או 2300 בלילה. מאז היא ישנה טוב עד הבוקר. בקיצור אני נואשת אשמח לעזרה
מאת: אורח/ת
2. הארכת שנות היום
18/04/2015 12:04
במידה והיא הולכת לישון בשעה המתאימה לה אפשר לנסות לעשות הארכות.
להיכנס אליה כ 10 דקות לפני שהיא אמורה להתעורר ולתת לה מגע קל שיעזור לה להירדם ולהמשיך לישון. המטרה לא להעיר אותה אלא לגרום לה להמשיך לישון.
זה נכון רק לשנות היום ולא ללילה.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד