אובדת עצות:(

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. אובדת עצות:(
28/04/2015 0:06
היי,
טרוטי שינה זקוקים לעזרתכם האדיבה:)
תינוקת בת כמעט 8חודשים
נמצאת מעל חודשיים במשפחתון
במשך היום ישנה בוקר 9-10:30
צהריים 12:30-14:30
חוזרת עייפה אל נרגשת הביתה מהמשפחתון בשעה 16:00+
ומסרבת בתוקף לישון עם ההגעה הביתה
הקדמנו את המקלחת וטקס השינה לכיוון השעה 18:00 (מפאת חוסר השינה בטווח הזמן הזה)
התינוקת ממש צורחת כשמגיע שלב ההשכבה במיטה ומאוד קשה להרגיע ולהביא אותה למצב שינה
לבסוף נרדמת בסביבות 19:00-19:30
מתעוררת שוב בסביבות 23:30
ואז שוב בשעה 3:00 וב5:30
היא מאוד ישנונית בשנת הבוקר וקשה מאוד להעיר אותה בסביבות 7:30
לא מרבה לאכול בבוקר
אוכלת יפה במשך היום מוצקים
ארוחת ערב לפני המקלחת ובקבוק של 150 לאחר המקלחת (מסרבת לדייסות)

נשמח לעצות למה אנחנו עושים לא בסדר??
תודה
מור
מאת: אורח/ת
2. אובדת עצות:(
04/05/2015 14:35
היי מור,

ראשית, כדאי לבדוק שוב סמני עייפות יכול להיות שמראש אפשר לדחות את ההרדמה לאזור 19. זה נכון שהיא מתעוררת יחסית מוקדם בצהריים ועדיף היה שתתעורר לקראת 15, אבל עדיין יכול להיות שהיא יכולה להיות ערה 4.5 שעות ולכן אולי אזור 18:30-19 יעבוד יותר טוב.
דבר שני, כדאי לעשות טקס שינה קצת יותר ארוך ומכין ומרגיע. אולי אחרי האוכל שיר, עיסוי, סיפור דקלום וכו.. משהו שירגיע אותתו כדי שיגיע למיטה נינוח ושיהיה לה כיף.
דבר אחרון, בדר"כ יש קשר גם לאופן ההרדמה. במידה והיא לא יודעת להירדם בכוחות עצמה והיא זקוקה לעזרה זה יכול להוביל לבכי והרדמות ארוכות. לכן, כדאי במקביל להתחיל ללמד אותה הירדמות עצמאית.

בהצלחה,
עינת
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד