מיואשים מאוד...

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. מיואשים מאוד...
03/05/2015 21:17
היי,
הבת שלי בת שנתיים וחצי, ובחודש האחרון היא מסרבת ללכת לישון. בכל ערב זה מרגיש כמו מלחמה מאוד מאוד ממושכת שבסופה היא הולכת לישון בשעות מאוחרות (21:00 ולפעמים גם אחרי). היא נכנסת למיטה בשעה 20:00 בערך.
היא משתמשת בכל סיבה אפשרית ל-למה לא ללכת לישון, כשהנפוצה והיעילה ביותר היא שהיא צריכה ללכת לשירותים (מפסח היא בלי חיתול).
זה בדר'כ מגיע לעצבים ולצעקות וכולנו הולכים לישון עם תחושה רעה... מה לעשות??
מאת: אורח/ת
2. מיואשים מאוד...
04/05/2015 14:46
היי,

לרוב זה יכול להיות קשור לשלושה דברים עקריים:
1. זמן שינה נכון - צריך לוודא שהיא אינה עייפה מידי או להיפך- לא מספיק עייפה.
2. אופן ההרדמה - תלוי בהיסטוריית השינה שלה. אם היא יודעת להירדם בכוחות עצמה או לא, איך הייתה נרדמת עד עכשיו, מה קורה במהלך הלילה וכו..
3. עקביות, אסרטיביות והצבת גבולות - הכל מתקשר לזה. ראשית, אם יש סיכוי שהיא אכן זקוקה לשירותים אז לתת לה ללכת אבל כל מה שהיא יודעת לעשות בעצמה לתת לה לעשות כלומר, לא להרים אותה על הידיים, אם היא יודעת לשבת לבד אז לא להושיב, אם היא יודעת להוריד בגדים בעצמה אז לא להוריד עבורה וכו.. שנית, להעביר מסר מאוד ברור - עכשיו הולכים לישון! לא צריך לצעוק ולכעוס (למרות שזה מאוד מובן) אלא להיות ברורים שאין כלום עכשיו. לא להתפתות לתת לה דברים או לפתוח בשיחה וכו..נסו להבין מה במסר שאתם מעבירים אינו ברור לה (איפה אתם לפעמים אומרים "כן" ולפעמים "לא"). למה היא יכולה להרגיש ש"כדאי" לה. שם בדר"כ תקבלו את התשובה.

בהצלחה
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד