בעיות שינה תינוקת בת חצי שנה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בעיות שינה תינוקת בת חצי שנה
06/08/2015 8:23
שלום,
יש לי תינוקת בת חצי שנה שמגיל ארבעה חודשים נרדמת עצמאית במיטתה גם במהלך היום וגם בלילה. לפני כשבועיים החלה לעשות בעיות עם ההירדמות במהלך היום, היא בוכה כשמניחים אותה במיטה, משתוללת נורא ולוקח לה המון המון זמן להירדם, מה שאני עושה זה מגיעה כל פעם לחדר מחיזרה לה את המוצץ מלטפת ויוצאת החוצה עד שנרדמת לפעמים סצנה כזו יכולה להימשך שעה אבל חשוב לי לא לוותר ולא להרדים אותה בידיים. בלילה תמיד נרדמת עצמאית וישנה משמונה בערב בערך עד ל5 ,6 בבוקר עם קימה אחת בלילה כשנופל לה המוצץ אני מחזירה לה אותו והיא חוזרת לישון מיד. ביומיים האחרונים היא מתעוררת המון המון בלילה (כל שעתיים שלוש בערך) בהתקפי בכי היסטריים לא עוזר המוצץ, גם לא רוצה לאכול (היא גם לא רגילה לאכול בלילה) והדבר היחיד שמרגיע אותה הוא שאני מרימה אותה ומחזיקה אותה בידיים קרוב לעשר דקות רבע שעה ומניחה אותה חזרה במיטה (שהיא רגועה וערה, ואז כעבור מספר דקות היא נרדמת לבד). אני נורא מפחדת שהיא תהפוך את זה להרגל קבוע, מה זה יכול להיות? אשמח לעצה טובה.
מאת: אורח/ת
2. בעיות שינה תינוקת בת חצי שנה
06/08/2015 14:56
היי,

קודם כל כדאי לעבוד על לקיחת מוצץ עצמית כי אין ספק שיש שם תלות בעזרה שלך שמוביל לבכי וליקיצות.
דבר שני, כשהיא בוכה במהלך היום ואת מגיעה לחדר ומלטפת אותה, אם זה לא עוזר אפשר להרים על הידיים. כאשר הרגעת הבכי היא עניינית זה לא יהפוך לתלות של הרמה על הידיים. כן לנסות תמיד להרגיע קודם במיטה אבל אם זה לא עובד אז להרים, כשהיא על הידיים נרגעת חשוב להוריד אותה מיד כשהיא נרגעת ולא לשהות כמה זמן כשהיא רגועה על הידיים (לא ביום ולא בלילה). אופן ההרדמה וההרגעה צריך להיות זהה ביום ובלילה.
בנוסף, הייתי בודקת שוב סמני עייפות ולהקפיד שהיא הולכת לישון בזמן המתאים לה.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד