בת חודשיים מתקשה להרדם בלילה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בת חודשיים מתקשה להרדם בלילה
27/10/2015 10:51
שלום רב,בתי בת חודשיים ויש לה הרגלי שינה נוחים יחסית,היא לא נרדמת על ידיים,היא נינוחה יחסית.
במהלך הלילה היא מסוגלת לישון כחמש שעות ברצף,וגם לאחר שקמה לאכול,חוזרת לישון בלי בעיה.
הזמן היחיד שבו היא מתקשה להרדם,זו השעה שבה אמורה להתחיל את שינת הלילה שלה-בסביבות שבע או שמונה בערב.
מתחילים טקס של מקלחת ובקבוק,מניחה אותה במיטה ונרדמת לעשר דקות. לאחר מכן היא קמה ולא מצליחה לחזור לישון כשעתיים-שלוש.
אני מנסה להרדים אותה במיטה ולא להוציא אותה. היא חוזרת לפעמים לישון לכמה דקות ושוב מתעוררת.
אנחנו יודעים שזה לא מרעב,או מחיתול רטוב.
מה ניתן לעשות ומדוע זה קורה?
אגב,במהלך היום היום היא ישנה טוב.
אשמח לתשובתכם!
תודה
מאת: אורח/ת
2. בת חודשיים מתקשה להרדם בלילה
27/10/2015 14:57
היי,

הייתי בודקת שני דברים:
הראשון, האם היא הולכת לישון בזמן הנכון ולא כשהיא עייפה מדי. אם היא עייפה מדי אז כדאי להקדים את השינה.
השני, האם יש טקס שינה שמרגיע ומכין לשינה. אם אין, כדאי לבנות ריטואל קבוע.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
3. תגובה
27/10/2015 15:06
יש טקס שינה קבוע.
מה שגן,אין לי אפשרות לשים אותה לישון מוקדם יותר,מכיוון שיש לי עוד ילדים קטנים בבית והם דורשים טיפול.
מה שעוד,נראה לי כי לפני שבע,היא לא עייפה בשביל לישון.
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד