ריגרסיה בשינה אצל בן שנה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. ריגרסיה בשינה אצל בן שנה
03/11/2015 12:16
בני בן השנה לאחרונה פיתח ריגרסיה בשינה. עד לפני כמה שבועות היה נרדם עצמאית במיטה משש וחצי שבע עד שעה חמש וחצי שש וחצי.
לפני שבועיים הוא היה חולה והתעורר הרבה בלילה בגלל כאבי בטן ושילשולים כיוצא מזה הייתי לידו יותר במהלך הלילה. מאז המחלה הוא מתקשה לחזור לשיגרת שינה תקינה מתעורר כל הזמן ודורש שנשב לידו עד שהוא נרדם. איך לצאת מהלופ אילו נכנסנו? ניסנו לתת לו לבכות אבל היו צרחות במהלך שעתיים רצוף. יותר מכך מאז המחלה הוא גם לא ממש נותן לי לזוז ממנו במהלך אחר הצהריים אחרי הגן אפילו מהסלון למטבח. רוצה הרבה ידיים לעומת זאת לגן הוא הולך בשימחה.
מיואשים.
מאת: אורח/ת
2. ריגרסיה בשינה אצל בן שנה
04/11/2015 16:22
במידה והוא מרגיש כבר מרגיש טוב, אפשר להתחיל לעבוד על ההרדמות. עד שהוא ירגיש טוב תמשיכו לשבת לידו.
אם הוא מרגיש טוב אתם יכולים כמה ימים לשבת רחוק יותר ממנו ואח"כ להניח במיטה ולצאת.
תהיו מאוד ברורים ועקביים. חשוב להמשיך תמיד ולתת מענה לבכי, כלומר, לחזור אליו בכל בכי, להרגיע ורק אז לצאת מהחדר. גם אם זה לוקח הרבה זמן בפעם הראשונה צריך להיות עקביים לפחות 3 ימים כדי להתחיל לראות שינוי. מתן מענה לבכי מוסיף לביטחון שלו ויבין שאתם לא נעלמים לו.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד