שינה בן שנה ושמונה חודשים

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. שינה בן שנה ושמונה חודשים
16/12/2015 20:16
שלום, לבני היו הרגלי שינה מצויינים מגיל חצי שנה בערך עד לפני כחודש. היה נרדם עם מוצץ, לא הייתי נשארת איתו בחדר, היתי אומרת לילה טוב נשיקה והיה נרדם כשהיה עושה קולות לעצמו. לפני כחודש הכל השתנה ודורש בהיסטריה את נוכחותי. אני לא נשארת בחדר וכבר המון זמן אני עושה ששש יוצאת לשתי דקות, נכנסת להרגיע ממש קצת ויוצאת וככה כעשרים דקות לפעמים יותר. הבכי הוא היסטרי עד לכדי נפילה מהמיטה פעם. ברגע שאני נכנסת הוא ישר נשכב ונרגע ומנסה להירדם (רק מפתיחת הדלת כשאני נכנסת)...אני ממש מיואשת וכל כך רוצה שיחזור להרגליו הקודמים. מה אני יכולה לעשות במצב הזה? זה כבר מכעיס אותי. תודה
מאת: אורח/ת
2. שינה בן שנה ושמונה חודשים
17/12/2015 18:22
היי,

במידה ואין גורמי תלות נוספים ואין התעוררויות במהלך הלילה אז כדאי להמשיך ולצאת מהחדר. להיכנס רק כשיש בכי, להרגיע וכשהוא נרגע לצאת מיד (לא להמתין שתי דקות).
לפעמים, יש התנייה לפתיחה של דלת, במקרים כאלה כדאי להשאיר את הדלת מעט פתוחה כדי שלא תהיה התעסקות איתה.
במידה ואת עושה את זה מדוייק ולאחר כ 3-4 לילות אין שינוי אני ממליצה ליצור קשר טלפוני כדי להבין מה הסיבה.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
3. המשך
17/12/2015 21:04
תודה עינת.הלילה התלונן ממש קצת , הרגעתי, יצאתי בלי לסגור ממש דלת וא כעשר דקות עשה קולות של "אייאיייי" לסירוגין וככה נרדם ללא התערבות. שאלי היא מה זה אומר שמפיק קולות כאלה? שהוא תלוי בקול בכדי להירדם? מתי מוותרים על הקול ונרדמים בלי זה? האם זה בסדר שעושים קולות הגיל זה בשביל להירדם? עד מתי נחשב לנורמלי?
תודה!
4. ועוד שאלה
19/12/2015 22:22
כמה זמן נשארים בחדר כשמרגיעים? עד שנרגע ומיד יוצאים ? (במקרה שלי זה שניה) או שלהישאר עוד זמן?
5. היי
21/12/2015 21:15
הרבה מאוד ילדים מרדימים את עצמם עם קולות/שירה. זה לא אומר שום דבר על מצוקה, זו הדרך שלהם וזה מצוין.
זה יחלוף מעצמו עם הזמן, אין גיל מסויים כל ילד בזמן שלו, אין צורך לדאוג, זה באמת בסדר.

נשארים בחדר כל עוד הוא בוכה, ברגע שהוא רגוע יוצאים. גם אם זה קצר.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד