לחישה-טפיחה בן 5 שבועות

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. לחישה-טפיחה בן 5 שבועות
24/02/2016 11:11
שלום,
אתמול התחלתי להרדים את התינוק בשיטת הלחישה טפיחה, אחרי זמן ערות קצר וכאשר הראה סימני עייפות.
זה עבד במשך היום מצויין.
התינוק בהנקה מלאה. רציתי לשאול לגבי הלילה: הוא קם לינוק פעמיים-שלוש במהלך הלילה וינק כמעט מתוך שינה.
למיטב ידיעתי אני אמורה להרדים אותו גם בלילה כמו ביום (לחישה-טפיחה) כדי שתהיה עקביות, אך הוא ממש רדום בהנקה. כשניסיתי להעיר אותו לגרעפס ולהשכיבו לפי השיטה באמצע הלילה, לא הצלחתי להרדימו.
איך ניתן ליצור ניתוק בין שינה להנקה גם בלילה? והאם נכון להשתמש באותה שיטה גם בלילה או בגיל הזה לאפשר לו לינוק מתוך שינה ולחזור לישון? זה לא יבלבל אותו?
תודה רבה
מאת: אורח/ת
2. לחישה-טפיחה בן 5 שבועות
25/02/2016 12:26
היי,

בגיל זה הוא עדיין לא תמיד יהיה מסוגל לאכול ולהישאר ער כי מאמץ ההנקה הוא גדול. אני גם לא ממליצה להאכיל מתוך שינה אלא רק אם הוא מתעורר (ואז כאמור, זה בסדר אם הוא יירדם בזמן האוכל לפעמים). החל מסביבות גיל 3 חודשים אפשר לעשות את הניתוק בין האוכל לשינה. (במהלך היום, או התעוררויות שאינן קשורות לאוכל בלילה אפשר ורצוי להמשיך באותה הדרך).

בהצלחה
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד